Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam nerwowo w tej Albanii. Jeśli będziecie rozważali jakieś last minute tutaj, to jednak dołóżcie te 500-1000 zł do wakacji w jakimś normalnym kraju. Jak na razie cebulackie wakacje naprawdę są cebulackie. XD #albania #podroze
  • 39
  • Odpowiedz
@ksiak: Ogólny syf wszędzie, chaos informacyjny, Google w niczym nie pomaga, bo prawie nic nie jest tam, gdzie być powinno. Często ciężko kupić proste rzeczy, które powinny być od ręki dostępne w nadmorskim kurorcie, ale nie. Idziesz do polecanej restauracji - zamknięta. W drugiej nie ma połowy menu. Szukasz wypożyczalni samochodów? Polecana nie istnieje, a druga ma ceny z kosmosu. Załatwiasz w końcu telefonicznie, to typ przywozi samochód bez umowy
  • Odpowiedz
@acidd: Np. głupi ręcznik/kocyk na plażę. Albo okulary przeciwsłoneczne. Brak stoisk z takimi wakacyjnymi rzeczami, których Ci czasem może zabraknąć nad morzem. O syfie na plaży byłam uprzedzona, więc no widziały gały co brały, ale dużo tu jest takich małych irytacji, które składają się na jedną wielką irytację.
  • Odpowiedz
@Kamienie: A ja mam dobre wspomnienia, samochód wypozyczony przez facebooka i whatsappa, karta sim kupiona w vodafonie i babeczka sama mi wklepała najwazniejsze kody na net, jazda busem siedząc na ziemi, za busa zapłaciłem za duzo i typ rzucil we mnie resztą przez okno jak odchodzilem xd
  • Odpowiedz
@Kamienie: to trzeba było kupić przed wyjazdem, ale to musztarda po obiedzie więc ¯\_(ツ)_/¯
Może znajdziesz w jakimś innym sklepie? Masz chyba trochę czasu, wrzuć na luz, weź głęboki wdech i popatrz na to z innej, łaskawszej strony ;)
Powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamienie: może dlatego że jest maj i jeszcze nie wszystko otwarte? W pełnym sezonie to ręcznik kupisz nawet i na plaży bo co jakiś czas ktoś idzie i sprzedaje. No chyba że na jakims zadupiu jesteś? Jaka miejscowość?
Ja generalnie jestem zadowolony i w tym roku jadę znow
  • Odpowiedz
@Kamienie: mam odmienne zdanie, ale no my nie byliśmy na plażach bo ich nie lubimy, czy chaos informacyjny, nie używaj Googli tylko maps.me jest na mapach OSM i więcej rzeczy znajdziesz, olej tą Sarandę wsiądź do busika i pojedź do Gjirokastry, masz tam świetny zamek, który możesz zwiedzać nawet po zamknięciu, rewelacyjne widoki, do tego spróbować w hotelu Kodra oshaftu, gdzie dodatkowo z tarasu możesz się delektować widokiem gór Lunxherii.
  • Odpowiedz