Wpis z mikrobloga

@gatineau: teraz zobacz na Szwecję i ich brak lockdownu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zobacz też, że wszystkie fale zamknęły się w +/-5k przypadków, tak jak pisałem. I napisałem to zanim ty wybrałeś kraj, bo wszędzie było to samo. Można też wierzyć, że wszystkie kraje za każdym razem idealnie w tym samym momencie wprowadzały lockdown, ale w to to nawet głupi nie uwierzy
teraz zobacz na Szwecję i ich brak lockdownu


@Ogau: nie chce mi się, masz dane przed oczami to mi powiedz jakie są. Ja nie daję zagadek, jak rzucam tezę i powołuję się na dane to je linkuje, ba nawet spędziłem kilkanaście sekund żeby zrobić screenshota. Argument "to sobie zobacz" do mnie nie trafiają. Powiedz mi jaka jest twoja teza to sobie zobacze.

Zobacz też, że wszystkie fale zamknęły się w +/-5k
nie chce mi się


@gatineau: też mi się nie chce. Wpisujesz w google covid stats i lecisz po krajach

5k to wartość dla krajów europejskich. Wiadomo, że dla większych będzie to bliżej 7, a dla mniejszych 3. Sens w tym, że w każdym kraju każda fala zatrzymała się niemal na tym samym poziomie. Nie będę ci wklejał wykresu dla każdego kraju z osobna, bo nie mam interesu w tym, żeby cię
@marcus1a: dawno takich nielogicznych wysrywów nie czytałem, dawaj jeszcze badania na to z lancet albo nature, najlepiej z ostatniego roku z kościołów, przedszkoli i żłobków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie wiem co wy ćpiecie covidziarze, ale to już zabrnęło za daleko. Zmień dilera albo bierz połowę
jestem pod wrażeniem jak można zrobić z ludzi idiotów a oni jeszcze będą bronić tych pomysłów.


@Stragan: Ale on ma rację. Przecież mcdonalds specjalnie robił tak żeby siedzenia w ich knajpach były tak niewygodne żeby ludzie zjedli i s***li a ty będziesz swoim chłopskim rozumkiem próbował nam wmówić że to nie działa i że to robienie z ludzi idiotów. Ile osób specjalnie pójdzie do knajpy w której nie można nawet usiąść?