Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prezes_internetu: można, strava/locus/mapy.cz/komoot itd
Taki komputerek jest łatwy w obsłudze, nie odwraca uwagi od jazdy, jest mniej podatny na uszkodzenia i telefony lubią się strasznie grzać na nawigacji
  • Odpowiedz
@Fraagles: Garmina mam zegarek, wystarczy. Mam teraz Bolt V1 którego sprzedaje i przesiadam sie na Bolt V2. Roam ma mniej koloroów niż Bolt V2, V2 ma tez poprawione sporo rzeczy.
Uzywalem swojego bolta do szosy i gravela, nigdy mnie nie zawiódł w krzakach, lasach, polach i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Fraagles: tak jak @uysy o wahoo, ja moge napisac o 530, bo swoje podstawowe zadanie, czyli prowadzenie po sladzie + zapisywanie trasy i sync ze strava/endo/itp oba urzadzenia spelniaja bez problemu. generalnie jest tak jak pisze dcrainmaker:

But as has been the case for the last 1-2 years, most decisions on Wahoo vs Garmin tend to be more like political discussions than anything. It’s the sports tech equivalent of iOS vs
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę, że to pewnie tanie nie jest


@prezes_internetu: ja kupiłem swoją nawigację na rower po tym jak pierwszy raz jechałem przez Kotlinę Kłodzką, a pośrodku niczego złapał mnie deszcz i krople spadające na telefon non stop a to przesuwały, a to oddalały mapę i nie wiedziałem gdzie jechać. A tak mam obsługę tylko przyciskami, a do tego awaryjnie pełną baterię w telefonie.
  • Odpowiedz
@Fraagles: ja właśnie wczoraj zamówiłem Bolta V2 od razu jak zobaczyłem recenzje GPLamy, Desu i DC, też aktualnie na Brytonie (Rider 420) siedzę ale brakuje mi map jednak
  • Odpowiedz