Wpis z mikrobloga

@Fraagles: Garmina mam zegarek, wystarczy. Mam teraz Bolt V1 którego sprzedaje i przesiadam sie na Bolt V2. Roam ma mniej koloroów niż Bolt V2, V2 ma tez poprawione sporo rzeczy.
Uzywalem swojego bolta do szosy i gravela, nigdy mnie nie zawiódł w krzakach, lasach, polach i #!$%@?.
@Fraagles: tak jak @uysy o wahoo, ja moge napisac o 530, bo swoje podstawowe zadanie, czyli prowadzenie po sladzie + zapisywanie trasy i sync ze strava/endo/itp oba urzadzenia spelniaja bez problemu. generalnie jest tak jak pisze dcrainmaker:

But as has been the case for the last 1-2 years, most decisions on Wahoo vs Garmin tend to be more like political discussions than anything. It’s the sports tech equivalent of iOS vs
Tak sobie myślę, że to pewnie tanie nie jest


@prezes_internetu: ja kupiłem swoją nawigację na rower po tym jak pierwszy raz jechałem przez Kotlinę Kłodzką, a pośrodku niczego złapał mnie deszcz i krople spadające na telefon non stop a to przesuwały, a to oddalały mapę i nie wiedziałem gdzie jechać. A tak mam obsługę tylko przyciskami, a do tego awaryjnie pełną baterię w telefonie.
@Fraagles: ja właśnie wczoraj zamówiłem Bolta V2 od razu jak zobaczyłem recenzje GPLamy, Desu i DC, też aktualnie na Brytonie (Rider 420) siedzę ale brakuje mi map jednak