Wpis z mikrobloga

Soniarz i Xboxiarz na delegacji znaleźli jakaś gierkę na promocji i kupili ją na swoje konsole
Xboxiarz:
1. Od razu po kupieniu odpalił pobieranie za pośrednictwem apki Xboxa
2. Rozsiadł się wygodnie w pociągu
3. Odpalił XClouda, wyjął pada i grał w Forzunię dla zabicia czasu, bo Soniarz jakiś mrukliwy się stał
4. Wrócił do domu, gra już pobrana
5. Kliknął dwukrotnie przycisk parowania na padzie i tym samym padem grał kolejne 5 godzin na Xboxie
Soniarz:
1. Wsiadł do pociągu, z zazdrością patrząc jak Klockarz pykał sobie w Forzę.
2. W końcu sfrustrowany włączył Galaxy of Heroes na telefonie.
3. Przegrywa, #!$%@? kupuje paczkę
4. W paczce jakiś cienki szturmowiec
5. Ragequit i przez kolejne 2 godziny patrzy jedynie w okno.
6. Podjarany wraca do domu i wkłada płytę do PS5
7. Zgrzyta zębami na głośny dźwięk obracania płyty
8. Przez kolejne dwie godziny obserwuje jak powoli przesuwa się pasek instalacji. Ale przynajmniej Klockarz ma 3 gb więcej do instalacji, także żeby się pośmiać wchodzi na Messenger, by mu to napisać
9. Patrzy, a Klockarz zdążył mu już wysłać 3 filmiki, żeby pokazać jak zajebista jest ta gra
10. W końcu odpala grę - myśli zajebiście, że chodzi w 120 klatkach na sekundę. Po chwili jednak zmienia tryb na 60 klatek - co kilkanaście sekund widzi jak gra zgrzyta i spada ze 120 do 107 klatek. Klockarz dzięki mocniejszej konsoli i obsłudze VRR tego nie widzi.
11. No nie wyczymie, pad się rozładował. Bierze więc kabel od ładowarki do MiBanda i ładuje 5 cm od konsoli
12. No ale przynajmniej może posłuchać sobie 3D Audio. Tyle, że zapomniał słuchawek od różowej, przez co słyszy jedynie piszczenie cewek, które po odpaleniu gry się nasiliło. A 3D Audio nie posłucha, bo Cerny dał tylko na słuchawki, a nie na wszystko tak jak obiecywał. Wkurzony wyłącza konsole, bo przez te piszczenie metr od niego dostał migreny
12. Soniarz, aby zakończyć dzień w miły sposób wszedł na vipok.ru i napisał, że gra zajmuje u niego 57 GB, a na Xboxie 60, więc klockarze zaorani.
#pasta #ps5 #xbox #xboxseriesx #gry #heheszki #xcloud
Pobierz Policjant997 - Soniarz i Xboxiarz na delegacji znaleźli jakaś gierkę na promocji i ku...
źródło: comment_1621952905EKhuymw6ZdYy5sjgR9ejZO.jpg
  • 56
@Sweet_acc_pr0sa: co ty sie do mnie #!$%@?, oczywiście że ograne bo całą poprzednią generację miałem ps4 jak jeszcze konsole sony były coś warte, w tej nawet exów nie ma żeby te ich mityczne exy mogły się liczyć XD jak wyjdą to pogadamy ale do tego czasu wyjdą też exy microsoftu więc exy sony ogra sie pewnie pod koniec generacji jak stanieją do 40zł bo nie jestem #!$%@?ęty żeby za 6h gry
exy microsoftu wyjda na pc xD


@Sweet_acc_pr0sa: A ile osób ma i konsolę i gejmingowy PC? PC mustard rejs to ułamek rynku. Nawet jeśli to dla posiadacza sprzętu od MS będzie to przecież zaletą, że za tą samą kasę może grać na której platformie mu się akurat zachce.
1. Od razu po kupieniu odpalił pobieranie za pośrednictwem apki Xboxa


@cincin27: tobie też styki się popaliły bo odnosisz się do chochoła którego stworzyłeś a nie do treści, zresztą po co miałbym pobierać grę której nie mam? wolę te które kupiłem xD

Ciekawe bo jak chce przesłać do chmury save na ps to mam komunikat że muszę wykupić ps plusa.


@Policjant997: jeżeli chcesz korzystać z płatnej usługi za darmo to
No nie wyczymie, pad się rozładował. Bierze więc kabel od ładowarki do MiBanda i ładuje 5 cm od konsoli


@Policjant997: a ja cały czas się zastanawiałem, dlaczego wszyscy narzekają na te cewki przecież od konsoli siedzi się dość daleko i tego praktycznie nie słychać a dźwięk z tv albo słuchawki skutecznie zagłuszają. Kurde olśniło mnie xD

No ale faktycznie sam ostatnio grałem metr od tv, bo mi się pad rozładował i