Wpis z mikrobloga

Przypomnienie. Kobieta ma do oddania mężczyźnie 2 najcenniejsze rzeczy: dziewictwo i swoją młodość. Dlatego jeśli przyjąłeś jakąś mającą 28 lat, gdy wyszalałą się na studiach tak, że w jej pokoju w akademiku można by było zamontować drzwi obrotowe, jesteś beciakiem.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #gorzkiezale #zalesie #feels ##!$%@? #gownowpis
  • 57
@male_przyjemnosci

pomijając jakichś fetyszystów to po co komuś przyjmować dar w postaci dziewictwa? xD

Bo np jak ktoś jest niedoświadczonym przegrywem to chce niedoświadczoną partnerke. Btw, to wyjaśnisz mi np po co dziewczyny chcą przyjmować dad w postaci wyższego wzrostu i facetów? Albo silniejszych od siebie? To jest dopiero fetysz. A powiedzą Ci ze chcą się czuć bezpiecznie xdd w XXI wieku xdd
@Meritneit nie, ale który facet wymaga niższej? Faceci maja takie wymaganie? Nawet na smieszkowych listach wymagań na wykopie tego nie widziałem xd Odpowiesz na pytanie? Co z tymi które wymagają by facet był silniejszy? Albo więcej zarabiał? To już prostytutki?
@Lucider5: dlaczego prostytutki? Dla mnie uklad, gdzie facet by mnie utrzymywal w.zamian za zaspakajanie jego potrzeb jest nieakceptowalny. Nie nazwalabym tego moze prostytucją, rqczej wyborem sciezki zyciowej
@Meritneit to dlaczego wybór ścieżki życiowej przez faceta który woli dziewice jest nie okej???? I ciągle nie odpowiedziałaś na pytanie, halo? Laski które chcą wyższego od siebie, okej czy nie okej? Krótka piłka, nie pisz o tym co ci się bardziej podoba
@Lucider5: jasne, ze okej, tak samo okej nizsza/wyzsza laska. Co tk wgl za kryterium (dla jasnosci, mezczyzna jednak wybiera nizsza ze wzgledow "opiekunczych", bo tak sie przyjelo, dziewczyna ma byc nizsza i mlodsza, najlepiej jeszcze glupsza :p)
@Meritneit co to wgl za kryterium, serio? Twoim zdaniem przeszłość się nie liczy? Jesteś kobietą, tak? Chciałabyś żenić się z ruchaczem? Albo gościem chodzącym na dziwki? Na serio dziwisz sie dlaczego prawiczki woleliby dziewice?
@Meritneit ale my tu nie mówimy o innych powodach, wiadomo że prawiczki mają też jakieś wymagania dot charakteru itp. Dziewictwo to takie wymagane podstawowe jak np wyższy wzrost. Odrzuciłabyś niebieskiego bo jest np za niski, mimo że spełniałby te inne wymagania?
@Meritneit jak to wygląd nie ma znaczenia? Pisałaś sama że jest ok jak laska wymaga wyższego, także wygląd ma znaczenie. I tak, jak się całowała z innym to już za dużo, bo ja np nigdy tego nie robiłem. Pewnie to rozumiesz, bo sama pisałaś o tym że facet chce być większy i silniejszy, tak samo chce być bardziej doświadczony.
@Lucider5: wyglad nie ma znaczenia dla mnie. Zastanawiam sie, co zrobisz gdy okaze sie, ze masz dajmy na to 40 lat, i szukasz nadal tej dziewicy, a wsrod rowiesniczek bedzie to niezmiernie trudnym zadaniem. Bedziesz szukal wtedy nastolatki nie zbalamuconej przez swiat?
@Meritneit mam 25 lat, i już nie szukam raczej bo widzę że już teraz takiej rówieśnicy nie znajde, nie muszę czekać do czterdziestki. I nawet teraz w wieku 25 lat nie szukam nastolatki bo nie mam żadnych znajomych młodszych i nie mam jak poznać, po za tym chyba się można domyślać ze skoro jestem prawiczkiem w takim wieku to nie mam doświadczenia a wy wymagacie tego doświadczenia niestety
@Lucider5: majac taakie wymaganie, gdzie nawet pocalunek jest problemem nie do przeskoczenia bedzie Ci zwyczajnie w zyciu ciezko znalezc drugą polowke. Brak doswiadczenia to zaden problem w tej kwestii
@Meritneit oczywiście że ten brak doświadczenia jest problemem. Jakbym miał normalna młodość i byłbym doświadczony to nie wymagałbym dziewictwa i w związku z tym miałbym dużo łatwiej w znalezieniu partnerki
@Meritneit no bo tak jak pisałem wczoraj, każdy facet chciałby partnerkę mniej doświadczona od niego, tak samo jak ty pisałaś że chce niższą, słabszą itp. Jako prawiczek mniej doświadczonej nie znajdę, czyli musiałaby być przynajmniej tak samo doświadczona,czyli dziewica. A o taką w moim wieku już ciężko, czyli wpływa to negatywnie na moje szansę znalezienia sobie kogoś i szczęśliwego zycia
@Meritneit tak, tak bardzo by mi to przeszkadzało. A do samotności się już trochę przyzwyczaiłem przez całe życie... Może i byłoby lepiej z kimś, ale nie z taką doświadczoną.
@Meritneit ja nie chce? To nie przeze mnie, tylko przez kobiety, bo to one są rozwiązłe i nie spełniają tego wymagania. To w nich problem, nie we mnie. Btw stąd bierze się nienawiść do kobiet na tagu przegryw, ale ja chyba jeszcze nie jestem na tym etapie