Wpis z mikrobloga

Przypomnienie. Kobieta ma do oddania mężczyźnie 2 najcenniejsze rzeczy: dziewictwo i swoją młodość. Dlatego jeśli przyjąłeś jakąś mającą 28 lat, gdy wyszalałą się na studiach tak, że w jej pokoju w akademiku można by było zamontować drzwi obrotowe, jesteś beciakiem.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #gorzkiezale #zalesie #feels ##!$%@? #gownowpis
  • 57
@Lucider5: moment, napisales, ze gdybys Ty nie byl prawiczkiem, to dziewczyna nie-dziewica nie bylaby problemem, wiec nie mozesz pisac teraz, ze to kwestia rozwiązłości kobiet, bo gdybys Ty mial mozliwosc zdobyc doswiadczenie, to Twoj problem znalazlby rozwiązanie, dlatego podtrzymuję, ze to Ty nie chcesz dac sobie szansy na milosc
@Meritneit nie. Chodziło mi o to że jakbym miał normalna młodość i znalazł niedoświadczoną dziewicę w wieku nastoletnim, wtedy kiedy normalni ludzie mają swój 1 raz i potem by nam nie wyszło to w wieku 25 lat, tyle ile mam teraz, nie wymagałbym dziewictwa bo byłbym hipokryta, a więc miałbym dużo większe szanse na szczęśliwe życie, bo doświadczona dziewczyna by mi wtedy nie przeszkadzała. Do tego byłbym doświadczony i to też by
@Meritneit pewnie prześmiewczo tak piszesz, ale dzięki, nie potrzebuje, bo już od dawna nie szukam nawet, tacy jak ty którzy mi piszą że to wymaganie jest nierealne do spełnienia wybili mi z głowy marzenia o związku.
@hauser15: ci się wydaje tylko, że dziewica jest fajna. Pójdziesz z taką do łóżka i tego nie chce, tamtego się wstydzi, ała to boli i albo stwierdzi, że jesteś #!$%@? jak myślisz, że to zrobicie. A jak pójdziesz z doświadczoną dziewczyną do łóżka to tak się tobą zajmie, że będziesz się modlić, aby to się nie kończyło. A i może cię pochwali, że jesteś najlepszym facetem jakiego miała. A dziewica? Będzie