Wpis z mikrobloga

Hehehe jednak plotka okazala sie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak btw to nie wiem ale chyba jestem jedyna osoba na tym tagu co nie przepada za Marcinem. Co dziwne jego zachowania w wiekszosci bronia kobiety i to mnie szokuje bo gdyby one znalazly sie w sytuacji ze facet mowilby im ze nie chce zwiazku ale ciagle by je przytulal i calowal to watpie ze przyjelyby to ze stoickim spokojem jakby z dnia na dzien na ich oczach ten sam facet zaczalby lizać i macać sie z inna. Watpie zeby powiedzialy ,,nie no super ziom, nie mam z tym problemu w koncu byłam tylko na chwile. Ekstra z ta laska do siebie pasujecie" xD latwo jest pewne rzeczy pisac o czyims zachowaniu ale gdyby te same osoby znalazly sie w podobnej sytuacji to watpie ze bylyby tak samo wyrozumiałe. Marcin moze nie obiecywal jej zwiazku i milosci ale mimo wszystko mogl miec do niej jakikolwiek szacunek zwlaszcza ze byli ze soba bardzo blisko i pewne sprawy zalatwic po programie. Ale on nie, pare dni po wyjsciu Natki zapomina o niej szybko i bzyka sie z inna laska.
#hotelparadise
deyna123 - Hehehe jednak plotka okazala sie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak btw to nie wiem al...

źródło: comment_1621952021UjRnfzDfO9wOysjVvu3Nj1.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pufin876: mnie przeraziło to jak cała masa ludzi byla po stronie Marcina i Simona jak weszla Kara. Ich zachowanie jak z gimnazjum bo zobaczyli ladna dziewczyne a widzowie smiali sie z Bibi i Natki ze sobie na to zasluzyły juz snujac nadzieje ze ktorys z chlopakow je zostawi. Najgorsze byly komentarze kobiet ,,kara jest taka fajna, skromna i pozytywna i cieszylabym sie jakby simon lub marcin sie nia zainteresowal i
  • Odpowiedz
mnie przeraziło to jak cała masa ludzi byla po stronie Marcina i Simona jak weszla Kara.


@deyna123: lepiej być po stronie lasek ktore zlapaly schize i beczaly w pokoju zamiast przywitać nowa uczestniczke? xD
  • Odpowiedz
@bolekndm: dokladnie, co prawda nic jej nie obiecywal ale jednak calowanie, przytulanie czy czule słówka sugeruja takiej kobiecie ze cos moze jednak z tego byc np po programie, robi jej poprostu nadzieje. Ja jesli mialabym takie myslenie jak Marcin to poprostu wyznaczylabym jakies granice a nie odwalabym takiego szajsu
  • Odpowiedz
@soltino12: zachowanie dziewczyn to juz inna kwestia, ja sie nie odnosze do tej sytuacji tylko do zachowania chlopakow ktorzy majac partnerki i widzac ladna dziewczyne skacza, gwizdza i zachowuja sie jak małpki w zoo. Dziewczyny owszem mogly sie zachowac dojrzalej ale chlopaki 20 paro letnie a #!$%@? wokol bialorusinki taki cyrk jakby po raz pierwszy w zyciu ladna dziewczyne widzieli.
  • Odpowiedz
@deyna123: zachowania dziewczyn i chlopakow sa siebie warte i o tym wypadaloby wspomniec ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ciekawilo mnie jak po 5 minutach po wejsciu Kary byly w stanie stwierdzic ze jest fajna i skromna


tez tak mialem i poki co teoria sie sprawdza, kara jest chyba jedyna dziewczyna, ktorej sie raczej nie hejtuje :)
  • Odpowiedz
@deyna123: No i czy ktoś pamięta jaki Marcin był na początku? Natalia była ostrożna i nie do końca przekonana ale on ja tak mocno zbajerował... Teraz z perspektywy czasu średnio szczero to wygląda. Rozumiem że może się zdarzyć miłość od pierwszego wejrzenia etc ale Marcin nie okazał w ogóle szacunku Natalii tymbardziej że niejednokrotnie mówił że jak wroca do PL to chce z natalia się spotykac i zobaczyć co wyjdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deyna123: też jako różowa nie trawie Marcina i to od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) czułam, że to typ co slini się na najładniejsze dziewczyny i od razu bajera, jednak mnie intuicja nie pomyliła
  • Odpowiedz