Wpis z mikrobloga

@DonTadeo: piętno rewolucji seksualnej. k0biety myślą, że popuszczanie szpary to wyrywanie facetów. Takie idiotyczne myślenie nie byłoby w stanie zdegenerować dużej ilości mężczyzn, bo nie mają macicy i duża ilość partnerek rzeczywiście definiuje wysoki status.

Natomiast w przypadku k0biet tego rodzaju myślenie pompowane w środkach masowego przekazu stworzyło pokolenie patologiczne, dla którego nawet #!$%@? = normalny zawód.
@szybki_zuk: ale nie trzeba daleko szukać. Wystarczy wejsć na pudelki czy inne pomponiki- mają dziesiątki milionów odsłon dziennie, a w artykułach same komentarze julek, nawet tych feministek co to pod artykułami o "wykształconych aktorkach" przyklaskują do swojej "niezrównanej inteligencji", a same nie zauważają że piszą to na portalu gdzie "pan pieróg chwali się nowym tatuażem na jądrze i jego partnerowi się to podoba" xD to już nie jest pokolenie patriarchatu, i
@Plp_: No to jest w dużej mierze wpływ kultury. I nie mozesz mówić, że to nie jest pokolenie patriarchatu więc... wiec co, myślisz że to kwestia czysto biologiczna? Ciekawe, pokaż mi taką publikację na ten temat. Kwestie kulturowe to jest coś co ciągnie siępokoleniami, a nie nagle znika. Przecież w Polsce nadal ogromna część społeczeństwa ma w głowach wbity tradycyjny podział ról. Nawet jeśli ktoś już tego nie uznaje, to nie
wejdź sobie na tindera i przejrzyj profile męskie i kobiece to zobaczysz różnice.


@swiety_spokoj: w dalszym ciągu udowadniasz mi, że różnice istnieją, a ja nigdzie nie napisałem że jest inaczej. Ja mówię o tym skąd się biorą.
Też kiedyś przeglądałem i tak średnio, ale może za mała próba. Z drugiej strony podejrzewam u ciebie mocny efekt potwierdzenia, a więc brak obiektywizmu, którego sobie nawet może nie uświadamiasz. Z resztą rynek matrymonialny