Wpis z mikrobloga

Kreatyna przynajmniej dla mnie ma okrutny smak, wręcz na wymioty mnie bierze na samą myśl o jej zażyciu, ale na horyzoncie pojawił się nowy gracz (a raczej opakowanie, które kupiłam jakoś 2 lata temu a po prostu było zakopane w szafie)

Proszę Państwa, kreatyna o smaku lemoniady, pyszny to twór muszę przyznać, tak jak ledwo przeżyłam smaki takie jak naturalny, kaktus, truskawka kiwi czy agrest, tak lemoniada to istny majstersztyk, zażywam codziennie, cały czas smakuje, lekko słodkawe, monohydrat, tego ze zdjęcia już nie kupicie bo wycofane z rynku, teraz jest nowa wersja opakowania, ale pewnie identyczna w kwestii smaku.

Także jak ktoś ma problem tak jak ja, że ciężko mu przetrawić kreatynę, to wyciągać 20zł z portfela i spróbujcie lemoniady, może i wasze problemy magicznie znikną, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kreatyna #mikrokoksy #trening #suplementy
V.....m - Kreatyna przynajmniej dla mnie ma okrutny smak, wręcz na wymioty mnie bierz...

źródło: comment_1621796263TXqNeuTsbBWNz6RSllG0Mx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Victim: jesteś szurem i płaskoziemcem, bo są najnowsze badania NAUKOWE mówiące, iż kreatyna nic nie daje, bo debile założyli, że skoro na kotach działa na mięśnie to u ludzi tez powinna xD a nie działa
  • Odpowiedz
@mam_tu_niezly_ubaw_: Dla mnie ma smak, woda też ma dla mnie smak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja sobie elegancko w szklance wymieszam i cyk

@loxapine: To może zamiast łapać triggera na post w internecie przytoczysz mi link do tychże naukowych artykułów obalających dotychczasową wiedzę na temat tego suplementu?
  • Odpowiedz
@Victim: nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie którzy narzekają na smak kreatyny (pomijając fakt, że wypicie jej i popicie czymś innym zajmuje 10 sekund) nie kupują sobie jej w tabsach po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Victim: Pozdro. Ja też tylko lemoniadke piję, bo jedyna słusznie wchodzi. Wziąłem ostatnio pomarańcze ale to już nie to samo. Pamiętam jak byłem zachwycony energetykiem na początku. Połowę opakowania wywaliłem.
  • Odpowiedz