Wpis z mikrobloga

@varres: xDDDDDDD. Widzę lepiej zapoznać się ze stanem uzbrojenia armii białoruskiej bo w porównaniu do Polskich armat i starej konnej kawalerii to są poważnymi zawodowcami
@Sekularyzacja: Anonimizacja ci pomaga. Gdybyś mnie obraził prosto w twarz to pozwałbym cię za zniesławienie i nie chroniłby cię kontratyp dozwolonej krytyki¯\_(ツ)_/¯
Jedyne na tym portalu na co ciebie stać to sobie powyzywać, a ja ci odpowiadam - leć na czarnolistę
@Aik32fr45yd w takim razie napisz mi w czym białoruska armia jest lepsza od polskiej, (białoruska, bez wsparcia armii radziec....znaczy rosyjskiej.) Mają polonezy, to chyba jedyna rzecz która jest nam w stanie zagrozić, a my mamych chociażby NSM który jest w stanie bez problemu razić cele na Białorusi i jest bardzo trudny do zestrzelenia, dodatkowo chociażby JASSM który może te wszystkie rezydencje baćki zmienić w sam gruz. Chętnie poznam twoją opinię i wymienię
@varres: Dużo więcej według MON mamy 35tys żołnierzy pola walki, (20-25tys realnie i w Ad Armie mówili, że tak USA ocenia) zaś Ukraina 200 tys. żołnierzy pola walki i to zmobilizowanych. Oprócz tego mają własną produkcję amunicji, remonty, czołgów, śmigłowców- tego nie mamy, mają również kilkukrotnie większą produkcję i eksport sprzetu wojskowego. Mają również w większości jednostki nawet #!$%@?ąc już od wojny z Rosją- w stanie gotowości, a u nas dojście
@djtartini1: Według GFI Polska stoi wyżej pic rel. Niewiele ale jednak. Dodatkowo za Polską w potencjalnym konflikcie teoretycznie stoi całe NATO a za Ukrainą to emm nikt. Więc w sumie hooya by nam zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo 8 lat rządów PO i szefostwo Tuska w UE bardzo nam pomogło w kontaktach z Ukrainą więc wojna z nimi raczej nam nie grozi. A o Białorusi to
Pobierz
źródło: comment_16218016780H7P8x6rBf98Qw16rTOe3A.jpg