Wpis z mikrobloga

@Zxy44: ciekawe co właściwie ona robiła na komputerze, skoro większość ludzi wszystko dzisiaj ogarnia na telefonach (nie, nie jestem jednym z nich, bo jestem stary i żeby coś kupić na allegro to teżtrzeba przysiąść na spokojnie z dużym ekranem)
  • Odpowiedz
@KiloEchoSierra: nie, Gozdyra jednoznacznie wytyka jej, że "nie zarobiła" na ten sprzęt, tekst rodem z januszowatych memów o klikaniu w kąkuter XD nie znam dorobku tej babki od zbiórki, ale być może jej praca społeczna była dużo bardziej wartościowa niż śmieszne 10 tysięcy na sprzęt od osób, które jej pracę doceniają. #!$%@? komu do tego czy to używka za 500 zeta czy nówka za 10 tysięcy. Ktoś jej pracę na
  • Odpowiedz
@Zxy44 no tak, dokładnie jak napisałem, ma 30 lat więc NIE MA PRAWA mieć depresji, NIE MA PRAWA kumulować w sobie sytuacji nerwowych, NIE MA PRAWA płakać. Nie masz zielonego pojęcia, co przeszła w życiu ale już osąd wyciągnąłeś, że na 100% nie aż tyle, żeby mieć problemy XD Fabrykę garnków emaliowanych w okolicy zamknęli, to musisz opluć losową osobę w Internecie?
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Masz rację, że każdy robi z kasą co chce, aczkolwiek moim zdaniem pewne postawy powinno się krytykować. Na przykład robienie zbiórek na nieadekwatny do tworzonej treści sprzęt, jak dla mnie niczym się to nie różni od pewnej zbiórki na sportową furę zrobioną przez jednego mirka. Mnie to nie grzeje ani nie ziębi, po prostu rozumiem skąd krytyka.
Ale przyznaję: ludzie mieli fantazję zafundować jej sprzęt - to zafundowali.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Rzuciłem okiem na jej media społecznościowe i próbowałem się czegoś dowiedzieć o jej książce. No ogólnie aktywistka jakich wiele, przy czym pracuje też jako specjalistka od PR czy coś takiego. Nie znalazłem żadnych filmików, czy dłuższych tekstów, tylko fotki na insta (w stylu psy jedzą rośliny, aborcja to życie itp.) i wpisy z twittera. W nawiązaniu do naszej dyskusji: nic co by wymagało mocnego sprzętu.

Osobiście:
Bardzo miałka treść,
  • Odpowiedz