Wpis z mikrobloga

@only_dgl: ja obejrzałem tylko te sezony co puszczali chyba w czwartki na Jedynce w jakimś 2005 czy kiedy. Pamiętam jak oglądałem 1 odcinek i zdziwiony byłem, że będzie drugi - nie wiedziałem wtedy, że to serial, myślałem, że to film i po 90 czy 120 minutach będzie koniec xD Jako dzieciak miałem wtedy na to faze i wielokrotnie wypełniałem w totolotka 4 8 15 16 23 42 - tyle lat,
  • Odpowiedz
@nujabes: ciężko powiedzieć. Mało jest seriali które postawiłbym wyżej niż Lost.

Mimo wszystko lepszym serialem był Breaking Bad. I Dark. Ten drugi jest w zasadzie absolutną esencją tego co w Lost było najfajniejsze, tylko że Dark jednak jest serialem dużo bardziej dopracowanym.

Lost się w tej chwili odrobinę zestarzał - widać to po ogólnej reżyserii, trochę naiwnym budowaniu akcji i dość płytkich dialogach. No teraz ewidentnie się robi trochę inaczej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterGosling: Jak ktoś oglądał na bieżąco to wie ze pod koniec 3 sezonu miał miejsce strajk gildii scenarzystów a serie wielu seriali, w tym lost zostały skrócone, pocięte i często pisane na kolanka lub zlecane nowym ekipom. Po strajku serial nie wrócił do dawnej formy, a zakończenie które spekulowało (Były dziesiątki forów internetowych zrzeszających fanów, piszących teorie, podcast z twórcami, etc), wówczas mnóstwo fanów, przez twórców było ignorowane, sugerowali że
  • Odpowiedz
@only_dgl: Rewelacyjny klimatyczny serial, pamietam jak lecial na zmiane z Prison Break, wyczekiwalem kazdego tygodnia na kolejne odcinki. Oba mialy tzw. cliffhangery czyli odcinki ktore konczyly sie incydentami ktory pozostawialy widza w glebokim szoku i ciekawosci.
Niestety ostatecznie troche mnie tez zawiodl bo pozostalo mi w nim kilka niewyjasnionych kwestii. Planuje kiedys go obejrzec znowu bez przerw tygodniowych to moze wychwyce te wszelkie niescislosci.
  • Odpowiedz