Wpis z mikrobloga

@only_dgl: malo co pamietam z niego - cos kojarze moze ze 3 sezony, potem ogladalem by ogladac, finalu nie pamietam o co w nim chodzilo poza grupowym spotkaniem. Mialem mysli by go odswiezyc ale tego troche jest i watpie by mnie zainteresowalo ponownie wiedzac ze im dalej tym droga bardziej wyboista
  • Odpowiedz
Pierwsze 2 sezony trzymały poziom. Potem już tylko gorzej


@lilitch123: za każdym #!$%@? razem w wątku o lostach xD

Wkleję moje posty sprzed miesiąca, bo akurat znów jestem na etapie powtórki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Cała historia jest mega spójna i ten kto mówi że nie jest i że "tworcy już nie mieli pomysłu i zaczęli mieszać" oglądał to bardzo nieuważnie, albo po prostu pozapominał fabuły między
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@only_dgl: Przy pierwszym oglądaniu ciężko ogarnąć co się dzieje dokładnie. Od niedawna oglądam po raz drugi ciągiem i poza niektórymi wątkami sprawia wrażenie, że tworcy od początku wiedzieli jak to się skończy i konsekwentnie prowadzili serial do tego zakończenia. Nie ma czego się czepiać, serio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@only_dgl: porażka. Świetny pierwszy sezon, całkiem ok drugi. Tylko że przekombinowane kolejne sezony. I te niedokończone wątki. Jakbym inny serial oglądał. Byłem bardzo zawiedziony, ale po drugim praktycznie odpuściłem jak się dowiedziałem co jest dalej. Chociaż są i tacy którym całość się podobała.
  • Odpowiedz
@only_dgl Ten serial padł ofiarą swojej popularności i chciwości twórców. Gdyby zakończono go inaczej z lepszym pomysłem, zamiast ciągnąć wymyślane na siłę nowe historię przez dłużące się troszkę ostatnie sezony.

Aczkolwiek bardzo dobry, mimo że nie gustuje w fantastyce.
  • Odpowiedz
@only_dgl: Mi się bardzo podobał początek, cały ten tymczasowy obóz, walka o wodę i przetrwanie, próbowanie zrozumieć o co chodzi no i najlepszy motyw według mnie to gdy Hurley powiedział że jest o jedną osobę za dużo, no ciary przeszyły. W późniejszych sezonach to już było gorzej, bunkier, Michael szukający syna, zaburzenia czasu, John jako wszechwiedzący i klucz do wszystkiego, jakieś nadprzyrodzone moce, cały ten projekt badawczy no i jacob xd.
  • Odpowiedz