Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 93
232 518 + 200 = 232 718

Nie mam zbytnio siły pisać, ale choć troszeczkę o dzisiejszej masakrze spróbuję...
ustaliliśmy z @krabat, że kij w prognozy, JADYMY na tę pętlę wokół #kampinos i nic nas nie powstrzyma! Tośmy pojechali...

Ruszaliśmy w bardzo przyzwoitych warunkach, oczywiście wietrznych, ale suchutkich...
Po 30 km, kiedy osiągnęliśmy Wiersze zaczęło się. Żabami rzucało na lewo i prawo, z bardzo króciutką przerwą, przez całą drogę do Warszawy. Postój, dzięki Mirasy za polecajkę, w sklepie u pani Marty, zrobiła się z tego dłuższa przerwa, a zaraz po ruszeniu (uświadomiliśmy sobie, że na pewno nie przestanie padać...) zmroziło nawet krew w żyłach. No i mroziło mnie tak przez większość czasu potem, masakra. Do utraty czucia w końcówkach palców, jednak długie rękawiczki byłyby lepszym wyborem na dziś, @krabat wiedział co robi biorąc je. W Żelazowej Woli załapaliśmy się nawet na krótkie i treściwe oberwanie chmury. Po rozdzieleniu się na Ursynowie, oczywistym było, że niezależnie od warunków, równe kilometry TRZEBA osiągnąć. No to na ostatnich dwóch dostałem jeszcze oberwaniem chmury w okolicach dziupli...

Niemniej, tempo ciągle jako takie trzymaliśmy, skończyliśmy powyżej 25 km/h, co zważywszy na warunki (myślę, że różne rodzaje deszczu zlewały nas przed dobre 150 km) i jazdę po mieście (ze 40 km, więcej?) jest dość satysfakcjonujące.

Pierwsze w tym roku #200km, a #100km wyszło, że 12.

#kwadraty
Total tiles: 3294 (+81)
Max cluster: 1282 (+2)
Max square: 30x30 (-)

DZIĘKI @krabat, jakby nie Ty, to w ogóle bym nie wyszedł, nawet na kilometr, a tymczasem taka traska fajna wpadła :3

#rowerowyrownik #wykopscottclub #ruszwarszawa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
AbaddonLincoln - 232 518 + 200 = 232 718

Nie mam zbytnio siły pisać, ale choć trosze...

źródło: comment_16217082061sVmnpY4AzP666MkjPaSdi.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@AbaddonLincoln: @krabat chore #!$%@? jeździć w takich warunkach :D
Szanuje podziwiam.

Ja po dzisiejszych 30km na południu Warszawy przekonuje się do tarcz. Szczęki działały mi na słowo honoru w tym deszczu :D
  • Odpowiedz
@Desmosedici: ja mam odziezdlakolarzy 'replikę' EF Pro Cycling sprzed 2 lat XDDDD Pod spodem termo długi rękaw. Pan kolega dużo bardziej pro, ciężko Raso nie zauważyć na ciuszkach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AbaddonLincoln: Nie polecam liczenia tras jako setki i dwusetki jednocześnie. Bo to tylko zamieszanie ci wprowadza, jak chcesz później policzyć ile długich tras w ciągu roku zrobiłeś itp.
  • Odpowiedz