Wpis z mikrobloga

Drogie szury, foliarze, antyszczepy i pandemiczni denialiści. Jak to jest żyć w świecie swoich wyobrażeń i wypierać ze swojej głowy fakty? Teraz mówicie, że rok temu pomysł paszportów covidowych był teorią spiskową i że ludzie tacy jak ja wyzywali tych co o tym mówili od foliarzy, podczas gdy ponad rok temu było znalezisko na Wykopie o tym i sam tam pod nim wtedy napisałem, że coś takiego to oczywistość. I nadal tak piszę dzisiaj. Czekam na przeprosiny.


#bekazfoliarzy #bekazprawakow #koronawirus #covid19 #foliarze #neuropa
R187 - Drogie szury, foliarze, antyszczepy i pandemiczni denialiści. Jak to jest żyć ...

źródło: comment_1621679912smitCz37zdunEfzffFMAMJ.jpg

Pobierz
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@R187: kłamco i manipulancie. Nigdzie nie uzylem twojego nicku i nie napisałem że chodzi konkretnie o ciebie. Chodziło ogolnie o wszystkich podważających fakt wprowadzania takich paszportów, których na wykopie byla masa, wlasnie z litości nie wymienialem nickow, by im nie robic obciachu. Za taką marną prowokację lecisz z miejsca na czarno.
@R187: o, widzę że nie tylko ja zauważyłem jakąś niezdrową zbiorową masturbację tym że szury miały rację z covidowymi paszportami xD. Przecież to było oczywiste że coś takiego powstanie - ba, bardzo dobrze że będzie.

I w tym tkwi właśnie różnica xD że szury jedyne co, to płakały nad tymi paszportami że to segregowanie i odbieranie wOLnOśCi (takim ludziom jak @Gon70 i @Galkovsky którzy sami się zamknęli w piwnicy i spamują
@R187: Naciągaczu i covidianie czy ja pisałem, że chodzi o CIEBIE? Pisałem o waszym o ogóle COVIDIAN Ale reszta się zgadza jak ktoś wyrazi sprzeciw do twojej covidowej teorii to wyzywasz go od pełnego pakietu. A tu błąd bo w teorie typu 5G do sterowania mózgami nie wierzę, do szczepionek które są dopuszczone w trybie normalnym nic nie mam, za to mam wątpliwości do nowej warunkowo dopuszczonej, gdzie szczepienie nie
@R187: Napisałeś "dopóki nie będzie szczepionek", a teraz się pałujesz jakbyś miał rację, a sytuacja jest przecież totalnie inna, bo szczepionki są i to ogólno dostępne, kto chce to się szczepi i elo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: Btw manipulatorze Gates ma tam na myśli wyłącznie podróże a teraz poczytaj w wykopalisku które komentowałem jakie parametry dodał brytyjski rząd do paszportu.
o, widzę że nie tylko ja zauważyłem jakąś niezdrową zbiorową masturbację tym że szury miały rację z covidowymi paszportami xD


@PeterGosling: Jak widać Bill Gates to szur i foliarz, bo to on o tym mówił rok temu xD
@DunningKruger: styczeń 2019, na rok przed pandemią:

W dobie rosnącej liczby nieszczepionych dzieci, radni miast i powiatów starają się robić wszystko, żeby tendencja nie była spadkowa. Już od jakiegoś czasu mówiło się o pomyśle, że niezaszczepione dzieci nie dostaną się do publicznych żłobków i przedszkoli. Teraz te obietnice zaczęły realizować niektóre miasta w Polsce.


https://www.kobieta.pl/artykul/zlobki-i-przedszkola-tylko-dla-zaszczepionych-dzieci-w-ktorych-miastach-190131094553
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: to nie ma nic wspólnego z koronawirusem. O tym się mówiło od dawna i było to logiczne. Czemu manipulujesz?

Gdzie tu mowa o wychodzeniu do knajpy?

Kiedy ostatnio legitymowałeś się książeczką zdrowia wchodząc do restauracji?
@DunningKruger: Skoro niezaszczepione dzieci by nie miały wstępu do publicznych żłobków i przedszkoli to niezaszczepieni dorośli nie powinni mieć wstępu do publicznych teatrów, urzędów, szpitali, uczelni, lotnisk, dworców itd.

Decyzją o niezaszczepieniu uczynili z siebie pariasów.
@R187: Przecież w takiej sytuacji, coś w stylu certyfikatu szczepienia było oczywistością dla każdego z trzycyfrowym IQ xD Zwłaszcza, że takie rzeczy miejscowo funkcjonowały już wcześniej.
No ale to niejedyny chochoł szczurów