Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TacoHemingway1: ja mam poradnik.

Nie wypożyczać od polskich złodzieji. Jak ktoś chce auto i mieszka obok lub w większym mieście to bierze Panka.

W USA na luzie bierze się auto i oddaje bez żadnych problemów. A u nas trzeba biegać z aparatem i #!$%@? fotki bo inaczej będzie po kieszeniach. Ha tfu.
@TacoHemingway1: Od siebie bym dodał sprawdzenie czy samochód posiada wyposażenie obowiązkowe. Zdarzyło mi się wynająć auto od car sharingu gdzie nie było gaśnicy, trójkąta ani nawet koła zapasowego (które na domiar złego stanowiło podporę podłogi bagażnika ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Nie mówię nawet o wyjeździe takim autem za granicę gdzie lista wyposażenia obowiązkowego jest dwukrotnie dłuższa
@Lunatik: tak, w którymś z wpisów informowałem też o wyposażeniu a to bardzo ważne.
Nie nadążam z odpowiedziami bo nie myślałem że będzie taki odzew względem mojego ostatniego ama z innego konta. Widać więc że branża wynajmu staje się coraz bardziej popularna
@SpalaczBenzyny: jak widzisz zbytnio nie produkuje się, odpisuje tylko tutaj tym zainteresowanym bo nie wiedziałem że będzie aż takie zainteresowanie a ja z dzieckiem w domu i ciężko odpisywać :) miałem ama jako pracownik lata temu i nie było takiego zainteresowania dlatego zaskoczony jestem. Ale to dobrze dla naszej branży :)
@jadalny_kasztan: Czasem nawet obejrzenie nie wystarczy. Mnie we Włoszech skasowali w Avis na jakieś 200 euro za zepsuty mechanizm zamka. Twierdzili, ze ktoś się włamywał podczas mojego okresu najmu, a to niemozliwe bo akurat to były 24h złożone wyłącznie z jazdy, godzinnego postoju na parkingu centrali dużej korporacji, a na koniec parkowanie nocą za bramą na terenie zamkniętym domu jednorodzinnego. Problem, ze nie wkładałem kluczyka w drzwi, tylko jak normalny człowiek
@ish_waw: to jest problem tego typu że pracownik odbierający z poprzedniego wynajmu mógł nie zauważyć tego a z racji odpowiedzialności że te przeoczenie najłatwiej jest wrzucić na kolejnego klienta.
Każdemu przy wydaniu się spieszy a takim pracownikom to na rękę