Wpis z mikrobloga

Widzę powoli rusza sezon na wakacyjne wynajmy samochodów.
Ja w tej branży już 8 lat, od samego dołu do dyrektora zarządzającego jedną z większych wypożyczalni.
Może zrobić jakies ama /poradnik na co uważać przy wynajmie aut by nie zostać oszukanym?
#motoryzacja
  • 237
  • Odpowiedz
@Canoodle: pracowałem całymi dniami i nocami, praca na najniższym szczeblu w wynajmie aut okazała się dla mnie czymś przyjemnym i jednocześnie pożytecznym jak i dobrze płatnym. Centrala to doeniala i piąłem się do góry dość szybko.
Dużo zwiedziłem jednocześnie mając w dodatku za to płatne.
  • Odpowiedz
@espu: w każdym kraju.
Małe wypożyczalnie zderzają się z tym że w teorii wszystko ładnie wygląda a w praktyce zupełnie inaczej to zaczynają kombinować.
Duże zaś przyjmują masowo ludzi, zwłaszcza studentów a student jak to student i nie zawsze podchodzi do pracy profesjonalnie. Często pracownicy odpowiadają za szkody których nie zauważa przy zwrocie a wiadomo jak można to załatwić na następnym wynajmie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TacoHemingway1: robię zdjęcia, mam zewnetrzne ubezpieczenie i mam w d.. wszędzie robiłem no może poza USA bo tam mają #!$%@? na otarcia i nie ma wkładu własnego.
  • Odpowiedz
@Sprus: tragedia.. Nie wiem po co weryfikacja na takie coś? Bo powiem na co zwracać uwagę przy wynajmie bo klienci w pośpiechu biorą auto na szybko i tylko częściowo weryfikują stan auta?
Bez przesady, ja to robię aby pomóc i uświadomić bo przez różne zagrywki mniejszych tracą takie wypożyczalnie jak nasza. Nie przyszedłem tutaj by robić karierę na wykopie, zejdź na ziemię "astronauto"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TacoHemingway1: Wczoraj dostałem samochód zastępczy. Na protokole było tyle rys zaznaczonych i otarć przy odbiorze, że ciężko się w ogóle było w tym połapać. Teraz ciekawe, czy jedna rysa przypadkiem dojdzie po odbiorze czy nie xD
  • Odpowiedz
@Sprus: robiłem tu kiedyś ama z konta cortezws (nie pamiętam hasła) i tam opisywałem pracę w wypo parę lat temu. Zresztą nie chce mi się z Tobą dyskutować bo ja chce pomóc w Ty mi z jakąś weryfikacja jakbym był jakimś celebrytą czy coś..
  • Odpowiedz