Wpis z mikrobloga

@TacoHemingway1 Pominąłeś pierwszą kwestię. Też siedzę w dziale motoryzacji i pytanie jakie auto kupić kiedy masz z tym styczność od 8 lat to żart ;)

Nie trzeba mieć pojęcia o mechanice. Sam nie mam kompletnie pojęcia o mechanice, a takie rzeczy wiem.

No ma chociażby to, że masz z tym wszystkim styczność.

Nie mam nudnego życia i nie znam typa. Ale podstawa ama = weryfikacja. Bo patrząc po tym co piszesz plus
@beethoven: przy wynajmach zagranicznych lepiej korzystać z usług brokera i u niego wykupić ubezpieczenie które wychodzi taniej. Na Ciebie przyjdzie fv za szkodę i przesyłasz ją do brokera i on to opłaca.
2. Upgrade jest zależny od dostępności danego segmentu i pewnie jak jest wybór to lepiej dac wyższy temu który wykupił ubezpieczenie
@piwakk: mam styczność z samymi nowymi autami od tylu lat że ciężko jest mi racjonalnie podejść do auta używanego bo mam inne przyzwyczajenia a każde drobnostki w używanym przeszkadzają mi dlatego też pytalem
@TacoHemingway1: Przypuśćmy że, zrobiłem dokładne zdjęcia spisałem protokół napełniłem bak samochodu pod korek, no nie jechałem do mechanika, żeby zrobić protokół z oględzin No nienormalny nie jestem, ale gdzie są takie rogi samochodu miejsca w które się najczęściej nie zagląda w których się do których się mogą przyczepić na przykład jakiś mały zakątek w bagażniku który może zostać uznany jako mechaniczne uszkodzenie rzeczami z zewnątrz
Bait, bait i jeszcze raz bait.


@piwakk: ODKRYŁ BAIT STULECIA. WIELKIE OSZUSTWO GIGANTYCZNYCH KORPORACJI! ZOBACZ JAK MIREK PRÓBOWAŁ OSZUKAĆ INNYCH UŻYTKOWNIKÓW WYKOP PL PODAJĄC SIĘ ZA DYREKTORA W RANDOMOWEJ WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW. W TO NIE DAŁO SIĘ UWIERZYĆ!!

Serio xD jakby przyszedl typ i mówił że jest Cezarym Pazurą to może rzeczywiście fajna byłaby jakas weryfikacja a tak to xD naprawdę myślicie że jakby ktoś chciał robić baita to by się podał
@SNUPPi: Zależy od firmy, ja pracuję w jednej z sieciówek i jeżeli jest to jakaś pipidówa daleko od miasta z którego jest jakaś komunikacja to zwykle ustalane jest, żeby klient podrzucił na busa czy pociąg.
@beethoven: wypożyczalni zagranicznych w domyśle stricte lotniskowych. Bo tam w euro płacisz więc wychodzi więcej. W Polsce lepiej przez wypożyczalnie.

Co do brokerów to najlepszy jest rentalcars, oni mają chyba fuzję z traveljigsaw.

Co do interesu to część tych ubezpieczeń idzie na ochronę składek bo i tak większość leci z ac
@PeterGosling: bo wykopkom sie wydaje ze ludzie sukcesu sa z krysztalu. Im sie wydaje ze jak ktos ma jakies tam stanowisko w firmie, zarabia te 20-50 tys , to nagle juz nie wchodzi na wykop, bo po co skoro moze czas z dziwkami spedzac i wciagac koks ;) xDDDDD Co sie dziwic stary, jak tutaj wiekszosc nie zarabia jeszcze pieniedzy, albo robi za minimum ,ew srednia krajowa ;) jedyne czym na
@TacoHemingway1: a da się wynająć tak auto aby mieć praktycznie na wszystko #!$%@?? Tak że mam w dupie to czy na parkingu przy sklepie #!$%@?ł ktoś w drzwi itp. Czaję się aby wyjechać na 2 tyg na Sycylię a tam bez samochodu ciężko a no Włosi mają specyficzny styl jazdy. Przydałby się taki legitny poradnik jak wypożyczyć auto tak aby nie zostać zgolonym na jakiś głupotach.
@EmilianSzwaja: ranty drzwi, dach, przód zderzaka od spodu, zderzak z tyłu tam gdzie bagaże wyciągają i są spore otarcia.
Szyby(zwłaszcza czołowa) , lusterka. No i tapicerka..oraz podsufitka
Tapicerka jest bardzo ważna a tak często pomijana.. Spore kary są za wypalenie czy pranie.
Kiedys z zarządem puściliśmy auto w Polskę z brudna tapicerka z tyłu, ogromna plama. Jeździło tak 4 miesiące i nikt nie zaznaczył tego więc..