Wpis z mikrobloga

Oj taaaak. Wiem jak można kantować na wynajmie. Tez pracowałem w jednej z większych wypożyczalni. Praca spoko, ale byłem wołem roboczym praktycznie bez życia prywatnego. A klienci różni bywali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silentpl: Zwykle w większości wypożyczalni rezerwujesz sobie auto danego segmentu, a nie konkretny model. Czyli dopisek "lub podobne" przy na przykład Skodzie Octavii w kombi (czyli segment C) oznacza, że może być Skoda Octavia w kombi lub równie dobrze Corolla kombi, Megane kombi czy co tam jeszcze innego ma wypożyczalnia we flocie. Możesz ewentualnie dzwonić i gadać z kierownikiem/koordynatorem, że zależy Ci na konkretnym modelu czy kolorze, ale gwarancji raczej nie
@TacoHemingway1: - generalnie wpis zostawiam, najważniejsze rzeczy zostały wymienione przez moją osobę jak i kolegów. Trzymajcie się tego a wynajem aut będzie dla Was czymś mniej stresującym i kosztownym
Dziękuję też tym którzy stali po mojej stronie gdy kilku osobników zaczęło mnie atakować.
Dzięki temu wpisowi zrozumiałem że ten portal to nie mój świat i tutaj nie pasuje :) żadne psycha siada czy coś, po prostu to już nie te lata
@TacoHemingway1 Więc ponawiam pytanie: jak to jest że, byle gówno wypożyczalnia w powiatowym mieście ma 15 super luksusowych aut już na start? Kredyt na 8 mln zł? Myślałem, że to są auta prywatnych ludzi, które są wyporzyczane na czas najmu ale nie. One stoją cały czas na placu.