Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że jutro walnę sobie pół-maraton, przygotowana trasa 21km.

Przez ostatni rok moja aktywność fizyczna wynosiła 0, nigdy też jakoś bardzo nie uprawiałem sportu.
0 przygotowań, jedynie rozgrzeweczka przed. Jestem zdrowy (po tym biegu pewnie już nie), 22 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowany banan, baton proteinowy i trochę wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś jest ciekaw to zawołam jutro z wynikiem
#bieganie #maraton
BetPay - Postanowiłem, że jutro walnę sobie pół-maraton, przygotowana trasa 21km. 

...

źródło: comment_1621626768YPjfYMKZiQ466X9OC0tQPZ.jpg

Pobierz
  • 14
@BetPay: rowerem tak pojechałem raz, przeżyłem, ale pobiec w życiu bym się nie odważył, po prostu mam 26 lat i chciałbym żeby moje kolana posłużyły mi chociaż do siedemdziesiątki
@BetPay: bieganie i banan to przepis na ciężką zgagę, życzę Ci jak najlepiej, ale pewnie nadwyrężysz sobie kolana albo inne stawy/mięśnie i nie będziesz mógł chodzić przez kilka dni.
@BetPay: hymmm, moim zdaniem jak nie masz nadwagi, uprawiasz jakis tam sport np pilka nozna albo tenis to dasz rade. Mam ziomka co po 3 tygodniach biegania wyciągnąłem na polmaraton i dal rade. Dodam, ze gosciu mial 10kg nadwagi. To jest dystans, ktory raczej siedzi w glowie.
Niestety moje wyzwanie muszę przełożyć. Od rana leje, a w poniedziałek rano muszę być mobilny (a pewnie nie będę potrafił chodzić). Ale co się odwlecze, to nie uciecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mishy: nowy termin to poniedziałek wieczór, około 18-19 (chciałbym się zmieścić w dwóch godzinach), a jeśli coś wypadnie (studia/praca) to środa rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)