Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Pshemeck: będąc grubym robisz krzywdę tylko sobie a będąc alkoholikiem sobie i swojemu otoczeniu więc porównanie z dupy
  • Odpowiedz
@kr4wy: no nie wiem, bo ławki lub place zabaw czy inne publiczne miejsca sie nie niszcza od otylych osob, juz pomijajac to ze nie da sie siedzieć/stać obok w publicznym transporcie, bo zabierają miejsce
  • Odpowiedz
@kr4wy: Będąc grubym też robisz krzywdę innym. Inni płacą składki medyczne za twoje niedbalstwo o zdrowie. Zajmujesz więcej miejsca w komunikacji miejskiej. Masz zwiększoną potliwość przez co w upały przebywanie przy tobą to okropność dla nosa.
  • Odpowiedz
Inni płacą składki medyczne za twoje niedbalstwo o zdrowie.


@Itun: #!$%@? prawda. To szczupli, żyjący zdrowo są największym obciążeniem służby zdrowia. Najwięcej pieniędzy kosztują ludzie dożywający późnej starości, a grubi takiej nie dożywają.
  • Odpowiedz
  • 15
@Ark00 nie do końca - odchudzając się zmieniasz nawyki żywieniowe a nie przestajesz jeść. Z alkoholem masz tak, że ograniczanie się nic nie daje, więc jak nie umiesz pić to musisz odciąć się zupełnie. Zdecydowanie łatwiej jest zrzucić kilka kilogramów (kilka - im więcej tym trudniej) niż przestać pić.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: A po co cokolwiek mówić? Że niby jak ta to działać?
- Słuchaj, nie mówię tego złośliwie, ale z troski. Jesteś za gruby/a, schudnij.
- O nieee. Faktycznie. Nie zauważyłem/am. A to dlatego mi tak bebech wystaje i nie mogę się ruszać. Słuchaj, dzięki za informację i faktycznie postaram się coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@lubie-kasztany: Przykre jest to, że ludzie uważają alkoholika za człowieka który pije tyle ile chce.... Może kiedyś dożyjemy czasów, kiedy ludzie ogarną że alkoholizm jak i otyłość to CHOROBY. Z otyłości można wyjść i jeść później od czasu do czasu to czym się truło, z alkoholem już tak nie można. Cóż, takie czasy :)
  • Odpowiedz
nie do końca - odchudzając się zmieniasz nawyki żywieniowe a nie przestajesz jeść.


@EmTeKa: oba są kwestią nawyków

Z alkoholem masz tak, że ograniczanie się nic nie daje, więc jak nie umiesz pić to musisz odciąć się zupełnie


@EmTeKa: właśnie, a od jedzenia nie możesz się odciąć, musisz jeść aby żyć.
  • Odpowiedz