Wpis z mikrobloga

I już Polaczek-robaczek z flashbackami po Januszexach się zesrał


@Tehnikolor: To nie ja wyzywam od #!$%@?ów ludzi, którzy pracują na nadgodzinach, więc właśnie widzę, jak cię to nic nie boli. Parafrazując klasyk jedynym r0bakiem w tym lokalu jesteś ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@octave25: dlatego praca zdalna to taki profit: odpada czas na poranne szykowanie, dojazdy, drobne domowe prace, gotowanie, a jak się dobrze trafi to odpoczynek i rozrywkę tez się jakoś w te 8h wciśnie.
  • Odpowiedz
niektóre #!$%@? od lat robią około 20 dodatkowych godzin w tygodniu, bo płatne 150- 200%. Do tego są przy tym szczęśliwi jak świnia w deszcz, bo hajs się im zgadza. xD

Niektórzy ludzie naprawdę nie są dużo mądrzejsi od małp


@Tehnikolor: dlaczego #!$%@?... jakby siedzieli na kanapie przed tv z piwkiem to już by nie byli #!$%@?? Jak goście mają wolny czas które go nie potrafią spożytkować inaczej to niech sobie
  • Odpowiedz
@dongio: @octave25: dlatego praca zdalna najlepsza, odchodzi dojazd, a w czasie pracy zrobisz pranie, ugotujesz cos, i z wtedy na prawde ci zostaje 8 godzin pracy i po tym robisz co chcesz, ja wlasnie zmienilem prace z 30 minut dojazdu do 50 minut (,) modlcie sie za mnie, na razie jest z domu ale jak bedzie pozniej to nie wiadomo :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_kojot: @virus-t: Jeśli tak łatwo dajesz się wkręcić w ten wyścig szczurów i nie masz żadnych zainteresowań poza robotą, no to sorry, ale zasługujesz na miano #!$%@? i faktycznie nie jesteś w niczym lepszy od przeciętnej małpy.
  • Odpowiedz
Pracuję w normalnej firmie, gdzie nadgodziny nie są obowiązkowe, ale niektóre #!$%@? od lat robią około 20 dodatkowych godzin w tygodniu, bo płatne 150- 200%. Do tego są przy tym szczęśliwi jak świnia w deszcz, bo hajs się im zgadza. xD

Niektórzy ludzie naprawdę nie są dużo mądrzejsi od małp.


@Tehnikolor: o, wykopek się zesrał, bo ktoś robi nadgodziny
  • Odpowiedz
pracuję w LG Ensol. Wyobraźcie sobie ludzi z Nysy, którzy wstają o 4 żeby o 5 wsiąść w autobus, dojechać do Biskupic i zacząć prac3 o 6.50 kończą o 19.00 autobus mają o 19.30 w domu są po 21. To jest dramat. Nawet jak przepracuje "tylko" 168 godzin w 14 dni. To z dojazdem wychodzi im +56 godzin czyli 224godziny za 3000 na rękę. To z 18zł na rękę robi się 13.
  • Odpowiedz
40h na tydzień. To jakoś dużo? Jak 100 lat temu większość Polaków pracowała w rolnictwie, to pracowali od rana do wieczora. Bez wolnego i żadnych praw pracownika. Przejście do świadczenia usługi pracy po 8h na dzień to wielki komfort


@jutrobedzieinaczej: z tego co czytalem to owszem, kiedys ludzie robili od rana do wieczora, ale z przerwa na obiad, odpoczynek, pogaduchy... to nie tak ze robili jak na etacie, tylko wiecej
  • Odpowiedz
niektóre #!$%@? od lat robią około 20 dodatkowych godzin w tygodniu


@Tehnikolor: Całkowita racja, ale czasem zależy też od pracy. Mi się zdarzało, że wolałem pójść na nadgodziny, bo wiedziałem, że pracy w zasadzie wiele nie ma. Spędze wiekszosc dnia na rozmowach towarzyskich, a jeszcze wpadnie 2x wiecej hajsu zamiast siedzieć w domu spać do późna i nie mieć nic ciekawego do roboty :D Ale to muszą byc specialne dni :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@octave25: po to pracuje przez 40h tygodniowo zeby przez pozostałe 128h żyć w ciepłym i bezpiecznym miejscu gdzie mnie żaden gepard nie zje. Gdzie mogę srać w miejscu gdzie nie smierdzi. Ze moge jeść dobre rzeczy, a nie robaki. Od wstania do bycia w pracy mam jakieś 5min.
  • Odpowiedz