Wpis z mikrobloga

@koroluk: W sumie, to że taki osobnik "śmiesznie odmienia czasowniki", to pewnie jego najmniejsze dziwactwo, a tych pewnie jest jeszcze tona, od agresywnej weganki, feministki, po socjalistkę. Jeśli w prawdziwym życiu zachowuje się tak jak gros innych ludzi z "she/her" w opisie w social mediach, to pewnie też bym psychicznie w domu nie wytrzymał. Ale mi równie trudno byłoby wytrzymać z każdym innym dzieckiem, no i nie wyznaję wartości rodzinnych (
@koroluk: Polaczyna to ten taki gagatek co wszędzie widzi antifę, z resztą sam się przyznaje do tego że jest "tercerystą", więc chyba wiadomo z jakim osobnikiem mamy do czynienia (polecam wygooglać "terceryzm"). Ciekawa persona, ale też wyjątkowo bezwstydna. Nie zachęcam do przeglądania jego postów bez odpowiedniego przygotowania xD
Pobierz G.....5 - @koroluk: Polaczyna to ten taki gagatek co wszędzie widzi antifę, z resztą ...
źródło: comment_1621518172d5TvXXzYbKCMbdZCk9HwYl.jpg
@OddajButa123: No co? xD Alternatywą by musiało być "chciało mi się". Trochę za długie.

"Chciałom" jest spójne z zasadami polskiej gramatyki (on chciał / chciałem, ona chciała / chciałam, ono chciało / chciałom) i jak najbardziej zgodne z naszym systemem językowym. Właściwie to aż prosi się o używanie.

https://rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=317:byom-byo&catid=44&Itemid=58
@koroluk: dla starych byle powód jest dobry żeby pozbyć się bachurstwa z domu. Ludzie wylatują za mniejsze rzeczy niż upośledzenie umysłowe, czy narkotyki. To normalne i o ile mają 18+ chyba nawet 100% legalne