Wpis z mikrobloga

#warszawa

Śmieszki śmieszkami, ale testowanie syren + syreny okolicznościowe powinny być ogłaszane dużo wcześniej (ogłoszenia w blokach i na przystankach). Bo wychodzi na to, że z 5 razy do roku coś się dzieje i nikt nic nie wie. A potem się zdarzy jakaś tragedia i ludzie będą mieli w dupie.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@nalej_mi_zupy #!$%@? #!$%@? sobie po biurze w cywilu i nagle zaczyna #!$%@? syrena. Stanąłem jak wryty. Fleshbacki z jednostki. Przed oczami mam już dzień słonia. #!$%@? gdzie mój kombinezon OP-1, znowu trzeba będzie znowu #!$%@? sie z tymi drutami kolczastymi... A nie to na szczęście ćwiczenia jak #!$%@? co miesiąc prawie.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Potwierdzone info z życia. Na studiach mieszkałem w akademiku gdzie co chwila były alarmy.

Dosłownie... Co 3 dni ktoś coś przypalił, a to testy i tak trzeba było się zrywać w gaciach przed budynek. No patola totalna. Były tam też drzwi na karty więc w czasie "pożaru" drzwi się same otwierały (super pomysł bulwo).

Pewnego dnia strasznie zachlałem mordę, ale to tak nieziemsko, że w życiu tak się nie czułem. No ku*wa masakra... 9 rano zaczął wyć alarm (w każdym pokoju był głośnik niczym w korei północnej). #!$%@?ł niemiłosiernie więc wsadziłem zatyczki do uszu, drugą poduszką nakryłem łeb i próbuje zasnąć z tym
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: A tak dwoją drogą, gdyby któreś Państwo miało przeprowadzić atak, to najlepiej wykonać go właśnie podczas takich testów. Syreny zaczynają wyć, mieszkańcy sprawdzają w necie że miały być testy prowadzone. Nikt nie ucieka, nie stara się ukryć bo przecież to tylko test syren.
  • Odpowiedz
Śmieszki śmieszkami, ale testowanie syren + syreny okolicznościowe powinny być ogłaszane dużo wcześniej (ogłoszenia w blokach i na przystankach). Bo wychodzi na to, że z 5 razy do roku coś się dzieje i nikt nic nie wie. A potem się zdarzy jakaś tragedia i ludzie będą mieli w dupie.


@nalej_mi_zupy: mieszkam w stolicy i to nie syreny wyły a Warszawiacy po ogłoszeniu Nowego Ładu.
  • Odpowiedz