Wpis z mikrobloga

Mam taką starą znajomą z podstawówki, którą chciałbym spróbować bliżej poznać. Pamietam że to zawsze była uczciwa, szczera, skromna i raczej prosta dziewczyna (mityczna szara myszka?). Planuje napisać do niej na facebooku z z zamiarem umowienia spotkania. Zrobię to na pewno tylko chciałem was zapytać o co mógłbym ją zagaić? Jak zacząć rozmowę, jak ją rozwinąć itd.
Kompletnie nie mam z tym doświadczenia z pisaniem z dziewczyną przez komunikator, a chciałbym zrobić to dobrze, żeby nie było takiej sytuacji:
- hej
- hej
- ... Koniec rozmowy
Jak dostane dobre rady to zawołam plusujące osoby do wpisu z rezultatem moich prób podrywu, jak będą gówniane to nie.
Z góry dzięki za pomoc, troche się stresuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #randki #podrywajzwykopem #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@KapiBara1337: napisz, że w 3 klasie podstawówki nie zanosiło się, że będzie miała tak fajne cyce, zresztą wtedy było ci to obojętne. Ale teraz widzisz, że ma super dojce i byś pomiętosił.
  • Odpowiedz
@KapiBara1337: To jest izi, miałem ten sam przypadek, a skończyło się na seksie po 3 tygodniach od napisania. W pierwszym zdaniu napisałem, czy to przypadkiem nie ona jechała czerwonym seatem na ulicy x? Odpisała oczywiście, że nie. Pociągnąłem temat, że a to ktoś bardzo podobny, a machałem i się tylko popatrzyła kobitka jakoś dziwnie i przy okazji zapytałem co tam u niej. Pisaliśmy tak 2 tygodnie i zaproponowała sama spotkanie
  • Odpowiedz