Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobiłem sobie wycieczkę autem na północny wschód Polski i to jest jakaś masakra jak oni jeżdżą. Większość jeździ tak jakby chciała się jak najszybciej spotkać ze stwórcą lub wysłać ciebie na tamten świat. Wyprzedzania połączone ze spychaniem z drogi lub wymuszaniem na drodze jednojezdniowej, a do tego TIRy jeden za drugim. Gdy wjechałem do #augustow to myslałem że trafiłem na zlot zabytków niemieckiej motoryzacji. Dodatkowo widziałem kilka motocykli bez tablic rejestracyjnych. Momentami czułem się jakbym trafił do Rosji. Skąd to się bierze? Wydawało mi się że przez ostatnie 10 lat jako kierowcy się nieco ucywilizowaliśmy.
#podlasie #suwalki #bialystok #bialorus #motoryzacja
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buchowo: w sumie coś w tym jest. W Białymstoku kierowcy na BI lub BIA jeszcze jeżdżą normalnie. Zawsze jak spotykam jakieś inne BXX to uważam na drodze.
Szczególnie na Hajnowke, ile razy przez nią przejeżdżałem to prawie miałem stłuczkę z kogoś winy.

Gdy jechałem pierwszy raz 2x wymuszono na mnie pierwszeństwo i musiałem ostro hamować a trzeci gość się we mnie #!$%@?ł xD
@clearance: jeśli chodzi o walory turystyczne to było naprawdę spoko. Całkiem dobra baza jeśli chodzi o noclegi i gastro, a dodatkowo sporo fajnych jezior wokół. W tygodniu znaleźliśmy miejsce nad jeziorem gdzie byliśmy zupełnie sami.