Wpis z mikrobloga

Wchodzę po długiej nieobecności na grupę biegową #biegam a tam ludzie się kłócą o jakąś "Ewelinę". Pytam o co chodzi - podobno to jakaś babka w wieku 45-50, która wpierdziela swoje zmyślone relacje z codziennego biegania po 25 km, a jak ktoś podważy jej bieganie to od razu blokuje.

Link tutaj

#bieganie #facebook #afera
  • 11
@gienon: Ehh ludzie krzyczą itd właśnie siedzę. Starczyła jedna wrzutka aby wiedzieć, że ręcznie robi wszystkie treningi ¯\_(ツ)_/¯

@aukolb czaisz laska wrzuca co 3/4 dni treningi na poziomie 25km+ wszystko w tempie około 6:20. Mają ludzie fantazje.

A nie zauważyła jednej rzeczy na pętli którą klepała 1,5 km przewyższenie jest całe 2m+ zrobiła nawet 26 kółek a przewyższeń dała 260m :D
@gokish i jeszcze co niektórzy piszą, że to bot xD Kiedyś pogratulowałem jej na grypie to jakaś laska pisze, mi że to nie możliwe codziennie tyle km naklepać. Pani Ewelina odezwała się do mnie na msg bym tym ludziom nie wierzył co piszą o niej xP
@gienon: Bot może nie. Ale widać jakaś niedowartościowana. Mało który pro wali taki kilometraż dziennie a u niej by wychodziło, że część pro może się wstydzić jak mało biega :D
@gokish mnie to tam nie rusza. Lecz nie tak dawno pokazała, że zrobiła około 50km spoko. Ale jak na drugi i trzeci dzień #!$%@? 20km ++ to nogi mi odpadły xd to ja po 20km przerwę około 4 dni robiłem bo nogi czułem xd no ja tam biegam z 2 lata także wiem, że niektórzy to są dziki :D ale tak jak mówisz nikt z takich pro takiego kilometraża nie robi.