Wpis z mikrobloga

@proszebardzo2: jesli chodzi o scene hip hopowa to popek nie ma podjazdu jesli chodzi o skill i popularnosc. On jest po prostu popularny z powodu "bycia popularnym" xD Glownie za sprawa tego ze wytatuowal sobie oczy i zrobil szrame na twarzy.
@dudi-dudi: Że oni zarobili tyle kasy na takim wydłubanym z nosa pomyśle. I szacunek i ... hmmmm... nie wiem co myśleć. Lody jak lody, niczym się nie różnią. W sumie dla mnie to samo było z tzw. paskami Adidasa a ludzie na nie też się nakręcali. Ale tu wypromowano coś bardzo prostego i pozwoliło im niemało zarobić. Przyznam szczerze że mam trochę ból dupy (tzn. że na modzie i trendach sztucznie
ale jesteś edgy. Pokazałeś jaką elitą intelektualną jesteś nie znając tych osób.


@Rvxdbnu: Podobno to muzycy, wiec nawet gdyby był zn bieżąco z muzyką, to by nie znał twarzy.
@dudi-dudi to jakiś zaszczyt, że ich nie znasz? XD

Wkuriwaja mnie tacy ludzie, co udają, że oo a kto to? Nie znam ich, skąd oni się wzięli

A wystarczyło zobaczyć kto jest oznaczony na zdjęciu i byś wiedział, ale nie trzeba wrzucić na wykop i się pochwalić, że JA ICH NIE ZNAM XD
@radarada: Owszem, jest wiele rzeczy żeby ograniczyć treści, nie podważam tego, ale też chyba byłe/aś dzieckiem i wiesz, że w szkole/świetlicy/na dworze, i nawet przypadkiem może dziecko trafic (nie mówię teraz konkretnie o tym)
I rację przyznaje, skoro się z dzieckiem rozmawia, to, to zapyta się mamy, taty, siostry, brata, że takie i takie widziało.
Ale wiesz nawet jeśli, mówi się "to się widziało, już się nie odwidzi" :)
@XpedobearX: Podejrzewam, że to coś, to zna offspring najdalej 'pretty fly...'
Nie wiem co to za linka wpisałeś, ale nawet nie będę komentowsc, czego dzieci teraz sa "zmuszone" słuchać.
Tak, jestem boomerem, jakby ktoś się dowalił do komentarza ;)
@NiespodziewanaRiposta: to są raperzy/muzycy. Zwyczajni ludzie, którzy są bardzo popularni, ich wideoklipy są odtwarzane w milionach na YouTube czy Spotify. Zarabiają kosmiczne pieniądze i tworzą coś za co ludzie chcą płacić i czują przywiązanie więc robią idealny biznes. Ale super edgy freethinkerowe wykopki musiały tutaj pokazać ZE ONI NIE ZNAJĄ I CO TO JEST ZA GOWNO PEWNIE AŁTOTJUUUUN XDD. Wyrok wydany, nie przegadasz, pomijając fakt że można znaleźć co to za