Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@karol1213: a gufno tam, powinno być drożej przy samoobsługowych bo po pierwsze primo ochroniarz przylatuje i patrzy czy nic na lewo nie poszło, po drugie primo ultimo, jak jest problem, a w 90% przypadków jest, to babka z kasy musi yebnąć swoją robotę i przyjść pomóc
  • Odpowiedz
  • 1
Ktoś pisal, że da się przewidzieć przy czym może być problem i ich można uniknąć. Hm.. czyli mam rezygnować z produktów, które chce, bo kasa będzie miała problem? Rzeczywiście fajne rozwiązanie, tak przemawia na korzyść tych kas... Korzystam z kas samoobsługowych, ale nie wszędzie. Obok siebie mam stokrotkę, zrobili kasy samoobsługowe i żeby zaoszczędzić czas zdecydowałam się iść, z resztą pracownicy cisnęli, że jak ktoś kartą płaci prowizji to niech tam idzie.
  • Odpowiedz
@karol1213: najlepszą metodę jaką widziałam to jak samemu masz urządzenie do skanowania produktów i potem tylko płacisz i wychodzisz. Nie musisz jak idiota rozkładać produktów, a potem znowu je pakować do wózka by następnie znowu do samochodu xd


W Carrefourze jest opcja scan&go, z poziomu aplikacji w telefonie skanujesz produkty podczas zakupów, na koniec generuje się kod kreskowy, który skanuje kasjer lub skanujesz samodzielnie na kasie samoobsługowej. Sama korzystam z tego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexpo: ale jak ludzie zaczną bardziej korzystać z tej metody to tam też będziesz stać w kolejce.

@karol1213: W Auchan nigdy nie stałem w kolejce do samoobsługowych dłużej niż 3-4 minuty, bo ludzie nie potrafią z nich korzystać i chodzą do tradycyjnych. Teraz zresztą w Lidlu jest to samo.
  • Odpowiedz
@karol1213: jakby wszyscy korzystali z kas samoobsługowych to mógłby być jeden sprzedawca przy nawet 10 kasach i tylko by zatwierdzał wiek czy pomagał z jakimiś mniejszymi problemami. Jest to dużo mniejszy koszt dla firmy niż 5 taśm 5 kas i 5 pracowników. Jeśli chcesz żeby z czasem ten proces się zautomatyzował i ludzie nie musieli pracować na kasie to proszę korzystaj o ile możesz z kas samoobsługowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: w moim lidlu wyłączyli potwierdzenie 18+ xd ogółem to jak widzę kolejkę do kasy to idę na samoobsługę i szybciej kasuje niż ta kolejka schodzi. Chyba, że mam masę zakupów to czekam w kolejce.
  • Odpowiedz
@karol1213: A mnie w obsługowych denerwuje to że ta półeczka za kasą jest często malutka i muszę szybko wszystko pakować bo następny klient musi czekać. W samoobsługowych mogę sobie stać ile chce i układać zakupy w plecak tak żeby mi się wygodnie niosło.
  • Odpowiedz
@karol1213: Mnie tam #!$%@? jak ktoś z pełnym wózkiem ponad brzego #!$%@? do kasy automatycznej i okupuje je przez dwie godziny zamiast wjechać do normalnej kasy (on nie trzyma tych zakupów w ręku tylko w wózku) i tam sobie je wykładać to woli stać pół godziny nad kasą i trzy razy obsługę wzywać bo podwójnie mu kiełbasę policzyło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karol1213: Nie wiem jak ty, ale ja i pewnie wiele innych osób ma tak, że korzysta z samoobsługowych, bo są a) mniejsze kolejki, b) możesz spokojnie wszystko skasować i zapakować, a nie #!$%@?ć jak wół, bo kasjerka się ściga o to, kto szybciej się zapakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karol1213: Te kasy są raczej dla osób, które maja 5 rzeczy i nie chcą stać w kolejce 10 osobowej z innymi, którzy maja pełne koszyki. Coś jak kasy dla ciężarnych
  • Odpowiedz