Wpis z mikrobloga

czy ja powiedziałem, że coś jest ważniejsze od drugiego? Po prostu oba pojęcia są poznawane gdzieś w szkole podstawowej. Akurat znajomość znaków informacyjnych to coś można powiedzieć opcjonalnego, bo nie jest się przez nie bezpieczniejszym, ale wie się gdzie można zrobić np.: siusiu


@lizakoo: skąd pomysł że każdemu była narzucana ideologia katolicka w szkole? Znajomość znaków drogowych jest ważna nawet dla pieszych, znajomość guseł katolickich nie jest potrzebna w niczym ludziom
  • Odpowiedz
znajomość tego co się dzieje wokół Ciebie bywa przydatna


@piotrsnow: do czego mogłaby mi być to przydatne? Nie zamierzam zgłaszać się do milionerów, jest jakakolwiek sytuacja w której by mi się to przydało? Czytałem książki uznawane za podstawy wiary wszystkich najpopularniejszych wierzeń, nie mają nic wspólnego z obecnym wyglądem sekt które dzięki nim powstały
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@lizakoo:

Znałbym odpowiedź tylko dlatego, że chodziłem do katolickiego gimnazjum.

Obstawiam, że 99% katolików nie spotkało się nigdy z takim nabożeństwem jak godzinki.
  • Odpowiedz
Pani była potrzebna żeby przejść kolejny etap drogi do miliona.


@lizakoo: to prawda i tutaj powinno się to zakończyć. A ona została za to zwyzywana od lewaków i komunistów XD
To tak jakby ktoś nie odpowiedział na pytanie związane z nauką ścisłą i został na Twitterze zwyzywany od prawackich bezmózgów XD
  • Odpowiedz
@Neubert: każde dziecko, które chodziło na roraty pewnie było na godzinkach, ale fakt, nie jest to specjalnie ogłaszane, że dzieją się godzinki. Tutaj akurat drogą dedukcji można do tego dojść. Ogólnie cały temat uruchomiony przez OP'a jest imho zbędny, bo to zwykłe #!$%@? się o pytanie religijne w teleturnieju.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 261
@lizakoo:

OP nie #!$%@?ł się do samego pytania, ale do reakcji ludzie na Twitterze, którzy za powszechną wiedzę uważają znajomość terminologii katolickiej w zakresie nabożeństw i ich nazewnictw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jabby: no ok ok, ale jak i baba i ten typ jakoś próbują zabłysnąć ale żadne z nich nie napisało jaka jest odpowiedź, więc skąd mamy wiedzieć co oni sobie w tych łbach myślą? Naśmiewanie się z kogoś bo nie zna odpowiedzi na pytanie samemu nie udzielając poprawniej odpowiedzi jest #!$%@?ństwem, ale psychokatole tak mają, nie jesteś znaki to masz spłonąć na stosie, a o ile mi wiadomo Bóg tak nie
  • Odpowiedz
@oakduck: dlaczego zakładasz że ktoś kot nie uczęszcza do tej zoorgnizowanej grupy łupiącej polaków na kase z państowym wsparcie od razu zna się na ilości płci. Nie trzeba być LGBT żeby się nie znać na rodzajach nabożeństw.
  • Odpowiedz