Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, od niedawna mam 29 lat i chcę podjąć ostatnią próbę znalezienia partnerki do stabilnego związku. Zdaję sobie sprawę, że muszę odfiltrować ponad 90% kobiet, a następnie umówić się z setkami z pozostałych 10%, by w końcu zaiskrzyło z obu stron.

Pytanie: jak filtrować?

Wiadomo, że w pierwszej turze odpadają instagramerki, borderline'y, samotne matki, żetoniary, te o kontrowersyjnym wyglądzie (neonowe włosy, dziwne kolczyki, duże tatuaże, chokery), feministki, itp. Mógłbym poszukać "szarej myszki" albo "konserwatywki", ale to często pułapka! Wśród takich dziewczyn wiele udaje skromne i powściągliwe lub działa w konserwatywnych środowiskach, by niejako ukryć/osłabić swoją naturę opartą o ponadprzeciętną rozwiązłość i kapryśność. Wszyscy znamy pikantne historie z pielgrzymek, romanse rzekomo konserwatywnych polityków czy doniesienia o chorobach wenerycznych w młodzieżówce partii Korwina. Dodatkowo ja nie jestem zbyt konserwatywny/religijny, nie planuję też ślubu czy dzieci (za duże ryzyko). Interesuje mnie za to stała, głęboka relacja z kochającą, troskliwą dziewczyną bez "bogatej" przeszłości i nieciekawych skłonności, co też gwarantuję ze swojej strony. Mój wygląd jest trochę lepszy niż przeciętny, zarabiam dość przyzwoicie, ale bez przesady.

- Czy znacie jeszcze jakieś wskaźniki dotyczące wyglądu, zachowania i zainteresowań, po których powinna zapalić się czerwona lampka?

- Gdzie są jeszcze takie pojedyncze rezerwuary fajnych i normalnych dziewczyn (według kryteriów z lat 2005-2010), które niezbyt odnajdują się w aktualnym świecie relacji?

#zwiazki #seks #rozowepaski #badoo #tinder #redpill #blackpill #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a2d8031e7e7f000be5feb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1621286983VupADCyIprgLA7pIhQ09Ns.jpg
  • 31
@Sheppard28: I co z tego jak goście do 25 lvl mają o niebo większe szanse? Nie bez znaczenia będą tu też częste i normalne spotkania gości będących jeszcze na studiach w akademikach i w ogóle całym środowisku studenckim. Nie wiem, według niejednej kobiety to tak obstawiam że może być do 3 lvl różnicy wieku i w takich mogą celować więc nie byłbym aż tak optymistyczny. Naturalnie mężczyzna im starszy to będzie
@daro1: ale kto Ci kaze mowic ile masz lat? XDD Jakis kwestionariusz sie wypelnia? Ja na tinderze zawsze klamalem odnosnie wieku a i tak mi laski mowily ze wygladam na mniej. Jak sie nie jest zapijaczonym grubasem z wlosami na ryju to mozna latwo sobie wiek zbić. Jak laska sie wkreci to mozesz miec i 50 lat
Nie rozumiem tych filtrów. Przez 29 lat nie doszedłeś do tego, że problem nie w laskach a w tobie... Dodaj jeszcze, że ma być blondynką, max 50kg i do tego 160-165cm wzrostu. To tak nie działa. Próbujesz z jedną z którą masz cokolwiek wspólnego (klei się gadka, cokolwiek cię w niej pociąga) uda się to win, nie uda to lecisz dalej. Naprawdę ludzie już zatracają umiejętność życia?
@Sheppard28: Gdyby laski a zwłaszcza studentki nie miały na rynku innych i młodszych gości z mniejszą różnicą wieku to by było to proste. Oczywiście, sam zauważyłem że jakoś z zarostem wyglądam starzej a jak się ogolę to tak jak bym był trochę młodszy. Sam kiedyś startowałem do paru dziewczyn z trochę większą różnicą wieku niż 3 lata a było to i 6 a one i tak później wybrały sobie gości niewiele
@mytnik69: Gdyby każdy facet a zwłaszcza w takim wieku mógł przebierać w Panienkach i na każdego faceta przypadało kilka albo więcej kobiet, a nie jak to kobiety selekcjonują to tak można by było wybrzydzać. Tym czasem on chyba nie rozumie że to kobiety selekcjonują. Im bardziej będzie wybrzydzał to będą tym mniejsze szanse które mogą spaść aż do zera. Rozumiem że chodzi o to żeby się związać z jakąś właściwą osobą
@daro1 To właśnie napisałem. Wiadomo, że łapanie się randomowych lasek totalnie od czapy nie ma sensu. Ale jeżeli już z tą laską masz coś wspólnego nwm klei się gadka, wspólna pasja czy coś to już można próbować. A tak jak piszesz w tym wieku jest więcej facetów niż kobiet i wybrzydzanie sprawia, że szanse na kogokolwiek się zerują...

Mam 20 lat i sam swoją poznałem w necie, nie na jakimś Badoo czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Krótko rzecz biorąc chciałbyś sobie wybrać co najlepsze z konserwatywnego układu, równocześnie nie ponosząc konserwatywnych kosztów, tzn. dzieci. Absolutnie odpadasz u dziewczyn z konserwatywnym prowadzeniem się, mających mniej niż 30 lat.

W wieku 30+ większość kobiet przynajmniej w kwestii posiadania dzieci ma zdecydowane, czy chcą je mieć, czy nie. Miałbyś dużo większe szanse tam.