Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, od niedawna mam 29 lat i chcę podjąć ostatnią próbę znalezienia partnerki do stabilnego związku. Zdaję sobie sprawę, że muszę odfiltrować ponad 90% kobiet, a następnie umówić się z setkami z pozostałych 10%, by w końcu zaiskrzyło z obu stron.

Pytanie: jak filtrować?

Wiadomo, że w pierwszej turze odpadają instagramerki, borderline'y, samotne matki, żetoniary, te o kontrowersyjnym wyglądzie (neonowe włosy, dziwne kolczyki, duże tatuaże, chokery), feministki, itp. Mógłbym poszukać "szarej myszki" albo "konserwatywki", ale to często pułapka! Wśród takich dziewczyn wiele udaje skromne i powściągliwe lub działa w konserwatywnych środowiskach, by niejako ukryć/osłabić swoją naturę opartą o ponadprzeciętną rozwiązłość i kapryśność. Wszyscy znamy pikantne historie z pielgrzymek, romanse rzekomo konserwatywnych polityków czy doniesienia o chorobach wenerycznych w młodzieżówce partii Korwina. Dodatkowo ja nie jestem zbyt konserwatywny/religijny, nie planuję też ślubu czy dzieci (za duże ryzyko). Interesuje mnie za to stała, głęboka relacja z kochającą, troskliwą dziewczyną bez "bogatej" przeszłości i nieciekawych skłonności, co też gwarantuję ze swojej strony. Mój wygląd jest trochę lepszy niż przeciętny, zarabiam dość przyzwoicie, ale bez przesady.

- Czy znacie jeszcze jakieś wskaźniki dotyczące wyglądu, zachowania i zainteresowań, po których powinna zapalić się czerwona lampka?

- Gdzie są jeszcze takie pojedyncze rezerwuary fajnych i normalnych dziewczyn (według kryteriów z lat 2005-2010), które niezbyt odnajdują się w aktualnym świecie relacji?

#zwiazki #seks #rozowepaski #badoo #tinder #redpill #blackpill #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a2d8031e7e7f000be5feb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, od niedawna mam 29 lat i chc...

źródło: comment_1621286983VupADCyIprgLA7pIhQ09Ns.jpg

Pobierz
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: mów od razu czego chcesz i bądź w tym konsekwentny ;) możesz też porobić trochę shit testów, jak to kobiety potrafią. Sprawdź czy pasuje ci jej inteligencja, wiedza ogólna, podejście do życia. Oczywiście ona ma prawo do tego samego wobec ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: ech... mama albo babcia ci bajek naopowiadała za dużo. Jednorożce nie istnieja xDD A tak na serio przede wszystkim nie przywiazywać się, brac co popadnie co jeszcze ma wartość, testować, jak nie pasuje to od razu gonić. Jak już któryś podpasuje to sprawdzic, śledzić, np. jakiegoś bota jej zainstalować na telu, da sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy nie pisze z innymi, podstawić jej kolege czada
@Sweet_acc_pr0sa: W takim wypadku drogi tych osób się rozejdą, bo priorytety im się zmienią. Niemniej jednak uważam, że w pewnym wieku dojrzałość emocjonalna jest na tyle rozwinięta (a przynajmniej powinna być), że OP spokojnie mógłby trafić na dziewczynę, która z różnych względów nie chce mieć potomstwa i jest to, tak jak wspomniałam wcześniej, przemyślana i ostateczna decyzja.
@AnonimoweMirkoWyznania: Śmieszne jest to podejście. Bierz chłopie co jest, nawet samotne matki bo zostaniesz sam. W czym chcesz filtrować, jak już wszystkie najlepsze towary są dawno pozajmowane? Skąd wiesz że z tej puli 10% cokolwiek zaiskrzy? Albo zaakceptujesz wady swojej partnerki, albo będziesz dalej szukał tej swojej idealnej partnerki która nie istnieje i nigdy takiej nie znajdziesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładając, że gdzieś istnieje twoja bratnia dusza, druga połówka, ktoś Tobie pisany, to statystyczne rzecz biorąc prawdopodobieństwo, że jest chinką albo hinduską to 2/7 czyli całkiem sporo. Ja bym tam szukał :)