Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 125
217 023 + 410 = 217 433

10 000+ zielonych kwadratów i zielone Opole


W końcu jakaś jazda w tym roku godna zawracania dupy obserwującym #metaxynarowerze. Pogoda nie rozpieszczała do tej pory, dojazdy pociągami po #kwadraty też nie pomagają zmieścić się w czymś co da więcej niż 300km. Tym razem pobudka o 2 rano, żeby o 3 wystartować na zachód. Na starcie bardzo przyjemne warunki, dość ciepło, ultra wystarczało. Potem zrobiło się nieco gorzej...

Thermal throttling wjechał na pełnej. Tak od 8 rano było za ciepło. Od 10 do 17 było w urwę za gorąco. Organizm jeszcze nie zdążył się przestawić z jazdy w długich ubraniach, do temperatur pod 30 stopni. Jak do tej pory robiłem 300km na 2l picia, tak tym razem poszło 7 litrów... Co też spowodowało, że nie chciało się za nic jeść. Tylko 6 tostów i kilka cukierków na całą trasę, czyli stanowczo za mało. Wycieczka miała być w środę, okazało się, że w środę nie dam rady, więc zanim się z wszystkim ogarnąłem była północ i tylko 2-3h snu.

Do Opolskiego poza #!$%@? nawet znośnie drogi. Opolskie niestety dużo, dużo gorzej plus bruki. Jak w Prószkowie wpadłem w dziurę, to chyba jeszcze nigdy tak. Koło wytrzymało bez strat, więc polecam.

Wieczorem zostało 20 min do odjazdu ostatniego pociągu, to udało się zdobyć jeszcze 2 kwadraciki w północnej części Opola co dobrze domknęło miasto. Całość dała rzeczone 10k zielonych kwadratów i zielone póki co rozciąga mi się z Opola na zachodzie do Jarosławia na wschodzie. Choć myślę, że ten stan długo się nie utrzyma i coś uda się poprawić.

Strava

Total tiles: 44 403
Max cluster: 10 177
Max square: 57x57

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #400km
metaxy - 217 023 + 410 = 217 433

 10 000+ zielonych kwadratów i zielone Opole

W ...

źródło: comment_1621242691u6pr6TzNVx3TP7kFQBskm1.jpg

Pobierz
  • 12
korzystasz z bezprzewodowych, w jednym uchu, nie wypadają Ci?


@WypadlemZKajaka: nie, nigdy od 2 lat. A mam za każdym razem jak jestem na rowerze. Jedynie co to w zimie jak guma jest nieco twardsza, to mam wrażenie, że siedzą nieco mniej ściśle, ale też nigdy nie uciekła, więc to prawdopodobnie tylko wrażenie. A model to https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earbuds-basic - polecam, tanie i spełniają swoją rolę w 100%. Nie mają co prawda sterowania kolejna/poprzednia
@metaxy: Spojrzałem na wpis i zobaczyłem "+140", myślę "O, metaxy w końcu jakąś lajtową traskę robi". A po chwili się zorientowałem, że przekręciły mi się cyferki :D