Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FeniXb3: Ja chyba w 2006r. zarejestrowałem i nadal cisza. Może z jednej strony to dobrze, a z drugiej może ktoś tuż obok potrzebuje pomocy ¯\_(ツ)_/¯ Dwa razy w tym czasie aktualizowałem dane
@greengreq Super, że możesz komuś pomóc. Jeżeli mogę Ci coś poradzić to dzień przed i w dniu aferazy pij dużo wody. Bardzo to ułatwia i przyspiesza cały proces. Ogólnie to zastrzyków niema się co bać, tym bardziej jak zapiszą ci Neupogen, to jest super prosta i mało bolesna sprawa. L4 masz płatne 100%. Jakbyś chciał się czegoś więcej dowiedzieć to pisz śmiało. Oddawałem w kwietniu tego roku więc trochę na bieżąco jestem.
@greengreq: w ogóle polecam DKMS, zostałem wytypowany na dawcę 3 lata temu, pełen profesjonalizm. A Biorczyni żyje, mamy nawet ze sobą kontakt :)

Ona akurat miała aż 4 zgodnych potencjalnych dawców i każdy z nich by się nadał, ale wybrali z jakichś względów mnie, być może była większa zgodność na innych parametrach krwi.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greengreq: no siema, ja już też miałem pobrana krew do badań i potwierdzona zgodność, ale później przyszedł list że jednak dzięki, ale lekarze się nie zdecydowali
@greengreq też dostałem takiego maila rok temu i udało się doprowadzić całość szczęśliwie do końca :) jak będziesz miał jakiejkolwiek pytania to śmiało :) wrzucałem też w którymś wpisie na Mirko jakąś małą relację :) pozdro