Wpis z mikrobloga

@greengreq: z jednej strony trzeba się cieszyć że możesz komuś pomóc, z drugiej strony ktoś zachorował na białaczkę... ciekawe czy kiedyś do mnie zadzwonią, z 2-3 lata temu się zarejestrowałem i na razie cisza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CryptoPump: wiadomo, ale zawsze lepiej jak się znajdzie bliźniak niż ktoś zostanie pozbawiony nadziei, dlatego myślę że dobrze uświadamiać ludzi że istnieje coś takiego jak DKMS i nie jest to takie straszne jak niektórzy myślą
@greengreqTrzmam kciuki!

Ja zarejestrowałem się w dkms dlatego, że jestem egoistą. Tak. W pierwszej pozycji pomyślałem, że gdyby sparowalo to poczułbym się dobrym człowiekiem i przydatnym dopiero w drugiej kolejności bym myślał, że komuś uratowałem życie xD
@greengreq: powodzenia mirek, mnie tez wytypowali kiedys i potwierdzili zgodnosc, alw dostalem informacje ze stan mojego genetycznwgo blizniaka jest ciezki i nie jest w stanie przyjac przeszczepu i ze jak mu sie poprawi to dadza znac. To bylo 2 lata temu i od tamtej pory cisza, wiec chyba mu sie nie poprawilo :(
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatlszWajcha: no ja dlatego wszystko szybko staram się załatwić by być jak najszybciej gotowym, bodajże w środę wieczorem dostałem mail, w czwartek się już zapisałem na badania, dziś rano już pobrana krew