Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:02, Poniedziałek, 17 maja 2021. Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki. Słońce wstało dziś o 04:38. Będzie oświecało nas 16 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:47. Ciemna noc zapadnie o 22:44, ale gwiazd można wypatrywać od 21:34.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry dla was koledzy ja stalem sobie z psem bylem i teraz pogram sobie ehhhh wczoraj kuzynka z guwniakiem byla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dzień dobry!
Uważajcie na siebie, pamiętajcie o pićku, cieszcie się słońcem lub deszczem.

Ja po wczorajszym szczepieniu mogę się cieszyc internetem 5G. Kupiłam oryginalnego Windowsa, a teraz czas wysłać raport przez czipa, żeby Bill wiedział ile pieluch zmieniłam i z jakiego przepisu zazwyczaj robię gołąbki.

(o)
  • Odpowiedz
No dzień dobry, miłego dnia.
A tak wgl to w sobotę strasznie zachlałem. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Potem mnie krzyż n---------ł. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam pieska. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma pieska, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność. Zdjęcie niepowiązane, to tylko kot na balkonie. ( ͡° ͜ʖ
w.....y - No dzień dobry, miłego dnia.
A tak wgl to w sobotę strasznie zachlałem. Fi...

źródło: comment_1621241803z1o4JhYOKuAju5ejQ1Nib5.gif

Pobierz
  • Odpowiedz