Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób samotnych.
Czy też nie macie kompletnie ochoty na jakiekolwiek aktywności, tylko z tego względu na to, że wiecznie sami spędzacie czas? Ja jestem właśnie w takiej sytuacji..
Spacer? Szybciej wrócę niż wyjdę. Gotowanie? Zjem byle co. Rower? Przejadę się pół godziny i zaraz wrócę.. Ale zaraz, zaraz - jak to? Przecież na rower lepiej iść samemu niż dostosowywać się do tempa hehe dziewczyny. Owszem, jeśli nie jesteś niedzielnym pedalarzem to na pewno. Tylko dając takie rady zapominacie o jednej fundamentalnej kwestii. Wrócicie z przejażdżki i będziecie opowiadać o niej wśród znajomych lub swojej dziewczynie. Całe życie jesteście otoczeni innymi osobami, więc to zrozumiałe, że potrzebujecie raz na jakiś czas pobyć samemu i w niektórych aktywnościach może wam przeszkadzać druga połówka. Tylko dlaczego proponujecie to samo osobom samotnym?? Zawsze na takich samotnych wyjściach byłem jeszcze bardziej zdołowany widząc jak inni wspólnie spędzają czas, podczas gdy ja mogę się temu tylko przyglądać i zazdrościć..
I żeby nie było.. nie wolę siedzieć w domu, bo w domu to tylko #prokastrynacja i stany depresyjne. Nawet filmów mi się żadnych nie chce oglądać, bo nawet nie ma z kim o nich podyskutować. Ale jaki mam wybór?

I dziękuję za rady z grupkami na Facebooku ze wspólnymi zainteresowaniami. Mieszkam na wsi i niczego takiego w pobliżu nie ma.

#depresja #myslisamobojcze #samotnosc #tfwnogf #tfwnobf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a15df41e7e7f000be5fc5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do osób samotnych.
Czy też...

źródło: comment_1621195653rwyCPpKDzqrVxUgyRL5pUQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hetman-kozacki: Też tak miałem, ale teraz mam #!$%@? i wszystko robię samemu. Koncerty, jazda na rowerze czy wyjazdy w góry, gdzie ten ostatni cieszy najbardziej. Cóż zdałem sobie sprawę, że nie pasuję do społeczeństwa i tak musi być. Mam niby znajomych, ale z nimi się umówić to dramat... Czasami nawet nie zwracają uwagi na propozycję, a gadam z nimi często na messengerze. Po tak dużej liczbie niepowodzeń, stwierdziłem, że muszę
  • Odpowiedz