Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski bo pokłóciliśmy się z różową o "toaletkę" do robienia makijażu. Chcemy razem wynająć mieszkanie 2-pokojowe/kawalerkę i ona mówi, że koniecznie musi mieć toaletkę, a ja powiedziałem, że skoro jesteśmy studentami 1-roku i coś wynajmujemy to odrzucanie 80 czy 90% ofert bo nie ma miejsca tam na zagradzanie czymś zbędnym to chore księżniczkowanie. A ona mówi, że to konieczne. Jak się na to zapatrujecie? Kto ma rację? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
wykopowajulka15 - Pytanie głównie do #rozowepaski bo pokłóciliśmy się z różową o "toa...

źródło: comment_1621175733YQaWW0dMRQPdBNUkjsapLv.jpg

Pobierz
  • 49
@wykopowajulka15: toaletki są mega wygodne, nie ma to jak sobie siedzieć przy pielęgracji lub makijażu zamiast stać nad zlewem w łazience (zauważ, że łazienka nie będzie oblegana rano!) Ale jak miejsca mało, ja się pochwalę moim rozwiązaniem. Ja się maluję przy moim biurku i mam obok wąski, ale wysoki regał i tam mam kosmetyki poustawiane na sekcje w pudełkach. Rano ustawiam sobie duże przenośne lusterko, które przeważnie stoi sobie pod biurkiem
@Frettka: ciii, taka praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lustereczko: w sumie fajne rozwiązanie, duże to lustro? Bo w sumie non stop "zapominam" o pilingu/czyszczeniu twarzy bo nie chce mi się do łazienki latać, a tak to faktycznie by się lustro postawiło, jakiś ręcznik aby nic nie zachlapać i miskę z wodą + ręcznik do wytarcia twarzy.
@wykopowajulka15: Ja się maluję prawie codziennie - chciałam zawsze toaletkę, ale nigdy nie było na nią miejsca, więc na siłę nic nie upychałam, bo to bez sensu tak zagracać. To nie jest mus, to nie jest coś co trzeba mieć. To jest bardziej wygoda i taka fanaberia. Jeśli w mieszkaniu które chcecie wynająć nie ma na to miejsca, to według mnie to zbędne i masz rację. Jeśli natomiast miejsce faktycznie jest