Wpis z mikrobloga

No i dobra!
Rower kupiony i wczoraj przetestowany. Nie było łatwo, bo do tej pory toczyłem się na jakimś starym złomie bez nazwy.
Jeździ się bez porównania lepiej, choć nie ukrywam, że stare, ogromne siodełko z gąbką w środku było wygodniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponad 80km to też dziś czuje chyba odległość zaporowa na jeden dzień.
#rower
Pobierz m.....3 - No i dobra!
Rower kupiony i wczoraj przetestowany. Nie było łatwo, bo do t...
źródło: comment_1621059280myJf3CXkHtiyrncVpxyAPf.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@max1983: fajny sprzęt, sam wskoczyłem teraz na trekkinga, a wcześniej na Tribanie. Niestety miałem dość wąskich opon i tłuczenia się po dziurach w pochylonej pozycji ;)
@max1983: Wydaje mi się że wziąłeś rozmiar za dużą ramę w sklepie ci nie zwrócili na to uwagi czy brałeś wysyłkowo? Jesteś w stanie stanąć nad górną rurą nie opierając się klejnotami?
Na twoim miejscu przymierzyłbym się do L'ki bez problemu by ci wymienili w razie czego. Jak jesteś na pograniczu 2 rozmiarów zawsze bierze się mniejszy chyba że wyjątkowo nie pasuje pozycja, w każdym razie do końca wsunięta sztyca to
@k3lt: jak stoje to jajca mi szorują troche po ramie (ale mam wielkie! ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ) jednak nie przeszkadza mi to podczas jazdy i w sumie pozycja jest całkiem spoko. Rower brałem na wysyłkę, bo nic w tym typie nie było nigdzie dostępne. Raczej nikt nic nie wymieni, bo tych rowerów po prostu nie ma, nie wiadomo kiedy będą dostępne, no i jest już używany.