Wpis z mikrobloga

a co ma jedno do drugiego. To jest niepoprawne i #!$%@?


@ardan95: to tos mi "zrobil dzien" pomimo ze jest 7 rano :DDDD

Uzycie "bynajmniej" w takim kontekscie (kiedy powinno uzyc sie "przynajmniej") jest odniesieniem do mema z nosaczem i podpisem "bynajmniej na bombelki dali" co sie odnosi do 500+ i ma pokazac jak to wyglada.
Uzywanie "bynajmniej" gdy powinno byc "przynajmniej" ma na celu pietnowanie patologii. No ale to trza
Pobierz
źródło: comment_1621054814fzQYOTBUnDQxdgx49AjL3j.jpg
@tekon: Kolego, to Polacy decydują o wszystkich tych przepisach. Zaakceptuj, że Polacy to naród który pozbywa się każdego, kto nie realizuje jego chorej wizji. Polacy nie mają nic wspólnego z normalnymi ludźmi, o których uczymy się na lekcjach w szkole. Polacy to zgniłe społeczeństwo, które wybiera zgniłych ludzi na przedstawicieli. Więc uchwalają zgniłe reguły życia. Za nieprzestrzeganie tych reguł prześladują i zabijają. Jeżeli Polakom coś nie pasuje to wszystkich ludzi z
- Od dziś nie musicie nosić maseczek na powietrzu! - lud w euforii! -Ale zobaczcie za to co za gówno wam zaserwujemy. - no ale bynajmniej maseczki pozwolili zdjąć!


@tekon: Ten "Lud" to i tak masek nie nosił. Byłem 3 tyg temu w Polsce B i patrzyli się na mnie w maseczce jak na kosmitę albo likwidatora z czarnobyla.
@tekon i co? Wykopki się stało po czym chcą podniesienia II progu oraz kwoty wolnej o czym od wieeeeelu lat czytam na Wykopie i nic... cisza? Surprise, surprise, ale to pisiory chcą spełnić to czego chcieliśmy. Oczywiście, że mam mindfucka jak każdy, zastanawiam się gdzie jest haczyk, ale... postulaty zgadzają się z tymi, które od dawna miałem. A wykop jak to wykop.. zero analiz, dyskusji itd. cisza.... Bo pisiory chcą zrobić to