Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Zaraz wleci Bartek i mnie pobije
@Xargo1: nie chce kuć, wiercić itd. to gówno z wielkiej płyty i chce mi się rzygać na myśl o robieniu tu czegokolwiek. Wieszanie karniszy zakończyło się tynkowaniem ściany, bo zaczęła się kruszyc xD
@NaglyAtakGlazurnika: zasadniczo okno wystawione na wschód, więc nie ma dramatu w lecie. Widzę że ego i kompleksy podreperowanie. Witamy na czarnej
@rybeczka: salon i kuchnia są połączone. Sumarycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dru_Gru: nawet jakby był porządny jakiś, to ma wiele wad, a cena będzie pewnie zbliżona do zwykłego. A zwykły to nie jest kawał grata z którym nie wiadomo co zrobić w pokoju i nie hałasuje tak wewnątrz
Zamontuj sobie normalna klime, jak sie bedziesz wyprowadzał to zgarnij caly czynnik do sprezarki, zdemontuj urzadzenie. Potem po podlaczeniu w nowym miejscu wystarczy zeobić proznie w układzie i uwolnic czynnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dru_Gru: imho jakikolwiek, w robocie mamy przenośne chyba głównie eberg (marka wybrana losowo) bo budynek zabytkowy i nie można montować xD
No i z ponad 30 stopni jest z 25, różnica jest.

Tylko pamiętaj, że taki klimatyzator to jedno niezbyt wielkie pomieszczenie ogarnie.
@Dru_Gru: ja mam jakąś Torell z funkcją grzania i klimatyzacji na max 40m2. Zapłaciłem chyba 1200zł o ile pamiętam i jako tako daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż jak na 2-3 lata do swojego mieszkania, to bym brał splita