Wpis z mikrobloga

@sebsossj: to kuklus klan zaplanował i podał narkotki dla nygga i ten się udusił z czipem a policjant chciał go ratować i wsadził mu kutanga i ten sie podusił koniec tak było nie sciemniam
@NapalInTheMorning: nie uduszenie a zatrzymanie akcji serca, co z resztą jak byk pisze w przyczynie śmierci (cardiopulmonary arrest). Wielokrotnie mówiono podczas procesu, że wiele czynników przyczyniło się do śmierci (co z resztą także widać na załączonym przez ciebie obrazku pod 'Other significant conditions'), w tym obezwładnienie przez policjanta. Mówiono też, że Floyd mógł oddychać, bo jakby nie mógł, to by nie powtarzał ciągle, że nie może oddychać. Floyd po prostu zszedł
@huntforfur: Kiedyś pewien znany koszykarz broniony przez Kardashiana pomimo ewidentnych dowodów nie poszedł siedzieć za zabójstwo.. sprawa byla tak samo medialna „Chcecie mnie wsadzić tylko dlatego, że jestem czarny”. Został uniewinniony z zarzutu zabójstwa żony i jego kochanka. Ale że „ten typ tak ma” i długo nie wytrzymał, to dokonał napadu z bronią i tym razem się nie wywinął i poszedł siedzieć :p
nie uduszenie a zatrzymanie akcji serca, co z resztą jak byk pisze w przyczynie śmierci (cardiopulmonary arrest).


@stgnck: XDDDD

Masz wyraźnie „cardiopulmatory arrest” spowodowane naciskiem na szyję i dodatkowo „Cause of Death: homicide”.

Mam nadzieję, że jesteś prawackim trollem, bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś może być na tyle głupi i nie rozumie co znaczy „neck compression” i „homicide”.
@NapalInTheMorning:

Masz wyraźnie „cardiopulmatory arrest”

Cardiopulmonary. Krążeniowo-oddechowe. Nie asphyxia. Wstrzymanie akcji serca a uduszenie to dwie różne rzeczy. Pierwsza dzieje sie gdy serce przestaje bić, druga gdy nie możesz oddychać.

spowodowane naciskiem na szyję

Nie, zatrzymanie akcji serca nie było spowodowane naciskiem na szyję. Śmierć była spowodowana zatrzymaniem akcji serca w połączeniu z obezwładnieniem przez służby porządkowe, unieruchomieniem i naciskiem na szyję. Masz to dosłownie napisane w przyczynie śmierci.
Wszystkie te
@sebsossj: Ludzie #!$%@?, to jest mem, przestańcie rozważać to wszystko XD
Mnie nie mierzi skazanie policjanta, od od znalezienia dowodów na niego są naukowcy w biurach labolatoryjnych. Udowodnili mu uduszenie? Udowodnili.
Mnie osobiście tylko wkurza chowanie faceta w złotej trumnie, jakby był #!$%@? nie wiadomo kim.
Sekcje stwierdziły coś jeszcze ale po co o tym wspominać skoro nie pasuje do narracji


@nocne_zwidy: Przecież wyżej masz nawet fragmenty podsumowania sekcji wklejone xD ja wiem, że procedura "walka z lewactwem" załącza się automatycznie niezależnie od wszystkiego ale to wygląda przezabawnie takie dopasowywanie wpisów do teorii o "manipulowaniu" . Tuż pod wpisami w tak wyczerpujący sposób zgłębiających zagadnienie xD