Wpis z mikrobloga

1. Pojawia się rzut terminów na szczepionke mRNA za 2 tygodnie w sąsiednim mieście. W 3 osoby z jednej miejscówki zapisujemy się na jedną datę, co 10 minut. Jest profit, bo wszyscy razem jednym autem załatwimy błyskawicznie sprawę, będzie spokój aż do drugiej dawki.
2. Parę dni temu przychodzi sms, że zmiana godziny. Dwie osoby na 3 godziny później, jedna 5 godzin później. Super, już wiadomo że trzeba będzie na mieście czekać. No trudno, dwie godziny czekania, ale żeby dwa razy nie jeździć, zaplanowało się załatwianie różnych spraw, jakoś czas zleci.
3. Dzisiaj kolejny sms, dwie osoby przeniesione 5 godzin wcześniej, jedna 2 godziny wcześniej. ( ͠° °)

Profit? Brak. Jak ktoś się zamienia w robocie zmianami żeby wbić na szczepienie bez brania urlopu, to nie zazdroszczę.
#szczepienia
southlander - 1. Pojawia się rzut terminów na szczepionke mRNA za 2 tygodnie w sąsied...

źródło: comment_1620915151XSSy8tOdRQmBvPq4m7vT3t.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@southlander ja się zapisałem parę dni temu na jutro. Dziś uprzejma pani do mnie zadzwoniła żeby potwierdzić wizytę i powiedzieć, że mają szczepionki. #profit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz