Wpis z mikrobloga

Człowiek się interesuje tematami miasta, pandemii, stara się być na bieżąco i ch...

Właśnie wracam z bulwarów. 100zl za spożywanie w miejscu publicznym. Do policjantów problemu nie mam ale do cholery kilkadziesiąt w różnych miejscach nadbrzeża na piwie siedzi a im komendant lajza kazał stać przy żabce i polować na pijących jedno drobne piwko. Podobno już od października zawieszona jest ustawa o możliwości spożywania alkoholu na bulwarach.

Dramat

#policja #szczecin #********
  • 35
@krulsmokuf: No na pewno przyjada xD Wola w srode o 22 byc i wlepic kilka mandatow niz sie pakowac w piekielko. W weekend beda wszyscy nagle slepi. Latwiej jest podejsc w tygodniu i pokasowac pare nieswiadomych osob i zrobic wynik bez stresu.
@crouch3r: no to się odwołuj bo akurat uchwała zawieszona była ale od dawna jest odwieszona i na bulwarach można pić. Nawet jak przyjales mandat to to jest jedyna z sytuacji która pozwala ci złożyć odwołanie pomimo przyjęcia. No chyba że mandat dostałeś przy żabce bo to nie są bulwary tylko normalna ulica
kazał stać przy żabce i polować na pijących jedno drobne piwko.


@crouch3r: w którym miejscu dokładnie Cie zgarnęli? Bo jak obok żabki, to w sumie nie dziwie sie
no to się odwołuj bo akurat uchwała zawieszona była ale od dawna jest odwieszona i na bulwarach można pić


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jesteś pewien? Bo mi z miesiąc temu też policjanci zwrócili uwagę (ale mandatu nie dali, kulturka była) i z tego co sprawdzałem to dalej obowiązuje. Znalazłem tylko info, że jakieś ugrupowanie chce właśnie wnioskować o uchylenie jej.
@Szr1h: No nie robcie ze mnie pajaca xD Normalnie na tych brazowych deskach na bulwarach ;) Az do trasy zamkowej na calej dlugosci ludzie pili i nawet jak ja dostawalem mandat to kolejni otworzyli browarka i od razu do nich policja poszla jak ze mna skonczyla. Mowie Wam, ze to akcja na #!$%@? mandatami bez celu spolecznego, typowa finansowka.
- Nie moze forsowac zmiany ustawy w Radzie MIasta w czasie pandemii


@crouch3r: w sumie niby dlaczego nie? Co to, pandemia ma być wytłumaczeniem dla niemożliwości zmiany przepisów?