Wpis z mikrobloga

Człowiek się interesuje tematami miasta, pandemii, stara się być na bieżąco i ch...

Właśnie wracam z bulwarów. 100zl za spożywanie w miejscu publicznym. Do policjantów problemu nie mam ale do cholery kilkadziesiąt w różnych miejscach nadbrzeża na piwie siedzi a im komendant lajza kazał stać przy żabce i polować na pijących jedno drobne piwko. Podobno już od października zawieszona jest ustawa o możliwości spożywania alkoholu na bulwarach.

Dramat

#policja #szczecin #********
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crouch3r: no dziwi mnie ich postawa bo mówię, jakiś miesiąc temu u mnie była kulturka (też nie wiedziałem, że nie można pić), poprosił o schowanie browarka, życzył miłego dnia i powiedział, że jakby co to tam dalej nie patrolują. XD
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie jestem gowniarzem, mam swoje lata, bylem z kobieta. Oboje normalnie ubrani, cicho, spokojnie. Wiec normalnie z nimi rozmawialem, podalem swoje dane i zapytalem czy nie lepiej byloby pouczyc skoro generalnie nic sie wielkiego nie dzieje. To bagieta powiedzial, ze juz kiedys pouczal "ale on nie widzial, ze Pani pila". Po prostu swoje w------e mi 100zl mandatu umotywowal tym, ze mogl dac 2 mandaty. Taki dobry bagietmajster.
  • Odpowiedz
@crouch3r: trzeba było mu na odchodne powiedzieć, że i tak cię to nie zresocjalizuje, a przecież taka powinna być idea mandatów, a nie uzupełnianie budżetu, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, ze stan epidemii w Polsce rozumiany przez niektorych prawnikow jest jako stan nadzwyczajny kleski zywiolowej, ktory nie moze trwac dluzej niz 30 dni bez zgody sejmu. To ta sama bajka, ktora byla w czasie wyborow itd. Teoretycznie wiec wg niektorych konstytucjonalistow ten mandat jest zlamaniem mojej konstytucjonalnej wolnosci, poniewaz opiera sie na przepisach, ktore konstytucje naginaja. I jak tu nie j---c pisu ?
  • Odpowiedz