Wpis z mikrobloga

Znalazłam dzisiaj w lesie powieszony na gałązce stary (jak się okazało - początkowo brałam go za dyktafon!!) aparat - poprosiłam kolegę by na niego zerknął i ustalił że jest z około 1976 roku, niemieckiej produkcji
Co robił na gałązce drzewa? Wyglądał na ewidentnie zawieszony specjalnie, nie znalazł się tam przypadkiem
Jest ubrudzony i widać że dużo przeszedł
Ma ktoś pomysł co mogłabym jeszcze zrobić? Nie chcę go otwierać żeby nie prześwietlić filmu, ale ciekawi mnie co tam może być i co robił w lesie

Jak się ktoś zna to bardzo proszę o opinie!!
n.....h - Znalazłam dzisiaj w lesie powieszony na gałązce stary (jak się okazało - po...

źródło: comment_1620850982WRHkFTsPAUEB7XL1BiDq4q.jpg

Pobierz
  • 187
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nakolkach: oświetlenie w pomieszczeniu musi być koloru czerwonego. Masz teraz takie zarowki Led na pilota ze zmianą koloru. Wkręcasz taka do lampy, włączasz czerwone światło (pokój musi być zaciemniony) i wyjmujesz klisze. Się oglądało filmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nakolkach: na luzie w każdym większym mieście i wielu mniejszych wywołasz. idź do fotografa od dowodów pierwszego z brzegu, może wywołuje albo chociaż wie kto to robi w pobliżu, zwłaszcza jeśli jest starszej daty. Ostatnio wywoływałem w punkcie który drukuje plakaty i zdjęcia na kubkach :P
W ogóle nie bierz się za czerwoną żarówkę i samodzielne otwieranie, zwłaszcza że "zapal czerwone światło i otwieraj" to jest bzdura - każdy aparat analogowy