Wpis z mikrobloga

Do dziś pamiętam jak kilka lat temu jechałem ze starym samochodem i mu mówię, że zmieniam pracę, a on taki przestraszony, zszokowany i miałem wrażenie że bardziej się martwi o tego mojego pracodawcę niż o mnie xD to było takie dziwne i trochę surrealistyczne, pewnie dlatego zapamiętałem xD

Hmm ciekawe czemu jestem/byłem beciakiem, wychowanie i wpływ rodziców pewnie nie miał na to żadnego wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polak #przegryw #truestory #rodzice #humorobrazkowy #praca
LajfIsBjutiful - Do dziś pamiętam jak kilka lat temu jechałem ze starym samochodem i ...

źródło: comment_1620811716tS4gwpoAtzGGoeP8mD7dqX.jpg

Pobierz
  • 29
@LajfIsBjutiful Mój stary przeżywał że zrzucam pracę ma magazynie 8zl za godzinę, na kurierke gdzie na start dostałem dwa razy tyle. Długo później jeszcze namawiał mnie żebym poszukał czegoś w zawodzie czyli "młody idź do Castoramy". Teraz zarabiam bardzo przyzwoite pieniądze jak handlowiec. Utożsamiam się mocno z tym memem.
@DryfWiatrowZachodnich: W magazynie Jumbo wywieszali przed przerwami kartki z aktualnymi normami pracowników i p0laczki się cieszyli, gdy wykręcali najlepsze wyniki i rywalizowali ze sobą.

Jeden typ z norma na poziomie 200%, zawsze w pierwszej 3 na kartce, zrobił sobie coś w stopę, poszedł na chorobowe na chwilę i go #!$%@?. Oczywiście o swoje prawa nie walczył.

Beka z zakompleksionych p0laczkow, których nikt nigdy nie poklepał po ramieniu.
@LajfIsBjutiful: Usłyszałem niedawno autentyczną historie która sprawiła że zacząłem się bardziej bać zmiany pracy xD
Był sobie programista, pracował w jednej firmie chyba z 8 lat. Zmienił prace, dostał podwyżkę itd. Ale wyleciał po 3 miesiącach bo był nie do życia i słabo pracował. Potem poszedł do kolejnej, i tam to samo: wylotka po 3 miesiącach. Poszedł do kolejnej, ale tam im wystarczyło 2 tygodnie xD bo jeden z programistów powiedział
@Cierniostwor: no jak programista nie może znaleźć pracy to nic tylko na zasiłek, co prawda mieszkam i pracuję w UK ale z mojego doświadczenia w tym zawodzie utrzymać i ewentualnie szybko znaleźć nową pracę jest łatwiej niż w gastronomii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jacas: Przeczytałeś co napisałem? On już nie może znaleźć pracy jako programista w tym mieście, w całym środowisku programistów iOS w tym mieście jest już fama żeby go nie zatrudniać. Ma w CV 2 firmy które go wywaliły po 3 miesiącach + dyscyplinarka
@DryfWiatrowZachodnich: tyś chyba Węgrów nie widział, oni dopiero mają #!$%@? na punkcie pracy i narzucania tempa.
Polacy przy węgrach to wypadają blado. Mówię z doświadczenia w DE, nie wiem jak to wypada w innych krajach.