Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@stanley88: automat w Mazdzie to klasyczna przekładnia, nie działa jak DSG ani ta od ZF. Większe spalanie i przyspieszenie jakbys jechał jakimś 1.8 MPi. Nie polecam. Nie słuchaj ich :) Manual w Mazdzie to majstersztyk.
  • Odpowiedz
  • 5
@saper13: Kaszojada zawsze kompresuje do minimum. Ile to już ludzi mówiło ze jak się urodzi to kupię kombi. A taki chu… nie będzie mi gówniarz życia ustawiał
  • Odpowiedz
@stanley88: oczywiście że są alternatywy, jest #!$%@? samochodów tej klasy xD Chcesz liste?:
- Renault Megane hatch + gran coupe
- Hyundai i30 + i30 fastback
- Kia Ceed
- Ford Focus
- Peugeot 308
- Honda Civic
- Toyota Corolla hatch
- Skoda Scala (dla oszczędności np)

Zadnego z nich nie da się "z buta" skreślić, każdy ma swoją nisze i pod pewnymi warunkami zależy co potrzebujesz będzie najlepszym wyborem
  • Odpowiedz
Automat w Madzi to padaka. Silnik wyje, wciskasz gaz i przez sekundę nic się nie dzieje, itp. Mój ojciec ma ponad dwudziestoletnie Daihatsu z automatem i komfort jest dokładnie taki sam. Aha, zaznaczam że jechałem nią (salonowa nówka) w 2019 roku, nie wiem czy nie było upgrade’u.
  • Odpowiedz
  • 0
@chuckmls: 100k za auto to będzie dla mnie zakup życia po mieszkaniu więc, jakbym miał jakiś niesmak odczuwać po tym to trochę słabo. Chyba jednak wole coś co fajnie wyglada a nie musi mieć niewiem jak bogatego wyposażenie
  • Odpowiedz