Wpis z mikrobloga

jakoś mi wszystko jedno a najmniej mi zydow żal co krzyczą o holokauście a sami bombardują dzieci od lat

@Imod Ale was urobili w ostatnich latach xD Hamas od dawna stosował takie metody że robił składy broni w szpitalach i szkołach swoich ( ͡º ͜ʖ͡º) Od kiedy Izrael skutecznie się broni dzięki murom i systemowi przeciwrakietowemu to jakby wszyscy zapomnieli dlaczego to było potrzebne? A teraz
  • Odpowiedz
@Saeglopur: @Eli_Cohen: dobrze skoro to zbyt emocjonalne dla was to pisałam wszystko mi jedno żydowskie państwo jest sztuczne broń dla nich jest produkowana w USA żeby prowadzić działania zbrojne(bo nie zabijanie dzieci) przeciw Palestynie a trzęsą się,że był holokaust, zydzi-hipokryci
  • Odpowiedz
@trzydrzwiowypentaptyk: oto! oto! mieszkając przy strefie gazy zawsze mnie przerażały chyba co piątkowe demonstracje palestyńczyków. zawsze wysyłali w pierwsze szeregi dzieci i one wiadomo jak to dzieci co im każesz to zrobią, kamieniami w żołnierzy. a jak któryś się odwinął to ratunku dzieci palestyńskie żydzi mordują XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mat9: niestety, ale Izrael jest już na takim poziomie rozwoju cywilizacyjnego, że się śmieje z tych gróźb. Trzeba było iść grubo kilkanaście lat temu. Teraz jest za późno i nie mają szans żadnych.
  • Odpowiedz