Wpis z mikrobloga

w końcu trafiły do mnie perełki. Biały Kruk Kazik - Spalam się praktycznie nieosiągalne oraz coraz droższe i trudno dostępne wydanie Kat - Ballady. Pięknie będą się prezentować w moim pokojowym mini muzeum cd i winyli. Cieszę się jak dziecko.
Do szczęścia brakuje jeszcze Kazik - Spalaj się ale jedyny cd dostępny na allegro wystawiony jest za prawie 3k. Może nie teraz ale kiedyś na pewno do mnie trafi.

#kazik #kat #kazikstaszewski #chwalesie #muzyka #mojakolekcja no i trochę #kult bo ich też mam tak oprawione płyty.
CordellWalker - w końcu trafiły do mnie perełki. Biały Kruk Kazik - Spalam się prakty...

źródło: comment_1620736549H1MoGU5kyDoXoxlg8yKUWk.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dedik: nie bo to wszystko wisi na ścianach w tych przepięknych ramkach i tworzy niesamowity efekt. Dyskografie mam na kompie jako kopie a sprzęt do winyli w przyszłości kupię tylko szkoda mi będzie wyciągać z ramek płyty.
Co do zakupu to oczywiście odtwarzacz ze złotymi końcówkami audio, odpowiednie podstawki pod głośnikami, które wygłuszają wstrząsy oraz złota igła do muskania ścieżek płyt.
  • Odpowiedz
@xPekka: bardziej chodzi o okładkę, pierwsza przedstawiała widok z lochu przez kraty na księżyc a druga właśnie taką babeczkę diablicę. I ta druga z 29 zeta, za które ją kupiłem już na popularnych stronach "kup/sprzedaj" osiąga cenę 100 zeta i nigdzie jej w sklepie nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
@xPekka: ta pierwsza z lochem jest nawet za 19 w empiku a ta druga ostatnia sztuka jest w jednym empiku i to "ostatnie sztuki" brak możliwości zamówienia przez neta tylko odbiór osobisty. Takie cuda.
  • Odpowiedz
  • 0
Moment moment, rok nagrania jest pokazany jako 2016, a tam wyraźnie słychać wokal Romana. O co chodzi na tym empiku
  • Odpowiedz
@CordellWalker: no Kazik to jest faktycznie biały kruk. Absurdalne ceny są tego CD. Kazik kiedyś tłumaczył, że jak się okazało prawa do tej płyty ma...producent xD który ma wysrane w reedycje. Ale jak kiedyś wyjdzie to skonczy się ta spekulacja i sprzedawanie po 1.5 k za płytę xD
A TSA 52 masz?
  • Odpowiedz